Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:16

Головна » 2015 » Січень » 8 » Підсумки конкурсу «Учитель року – 2015»
Підсумки конкурсу «Учитель року – 2015»

Оприлюднено результати І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який протягом грудня 2014 року проводило управління освіти Кіровоградської міської ради з метою виявити талановитих вчителів, сприяти удосконаленню фахової майстерності, стимулювати їх творче самовдосконалення, популяризувати педагогічний досвід найкращих педагогів. Його лауреатом у номінації «Образотворче мистецтво» стала учитель образотворчого мистецтва (за сумісництвом), керівник гуртка «Чарівний пензлик» (петриківський розпис та писанка) ЦПВ «Оріон» О. О. Новохатська. Наказом управління освіти №675/0 від 22.12.2014 р. Оксані Олександрівні оголошено подяку. Вітаємо!

На відбірковому етапі конкурсу члени фахових журі оцінювали блоги вчителів, майстер-класи та випробування фахової майстерності. Гідно представила навчальний заклад в номінації «Українська мова та література» О. Є Шапаренко. Проведений нею майстер-клас вирізнявся актуальністю обраної теми, науково-методичною доцільністю та цінністю, вмінням професійно взаємодіяти з аудиторією, використовувати ІКТ-супровід для демонстрації матеріалів, загальною культурою, педагогічним тактом та ерудицією. Конкурсантка добре володіла прийомами імпровізації, ділилася продуктивними педагогічними знахідками, презентувала цікаві форми роботи.
   Оцінка блогу О. Є. Шапаренко показала, що тематика розміщених на ньому матеріалів була актуальною, змістовною, прослідковувалася чітка авторська позиція; матеріали до уроків та позакласних заходів з предметів носили практичний характер, корисний для вчителів, учнів і батьків; Блог має сучасне дизайнерське оформлення та зворотній зв'язок.
   Журі відмітило продуману структуру майстер–класу О. О. Новохатської, що включала мотиваційний та змістовий етапи, де педагог поєднала відомі знання і уміння із новими, а також процесуально-практичне виконання певного виду роботи. Під час відкритого уроку образотворчого мистецтва Оксана Олександрівна акцентувала увагу на формуванні в учнів умінь аналізувати та інтерпретувати твори мистецтва, аргументовано висловлювати власні оцінні судження, сприяла розвитку художньо–творчого потенціалу особистості, збагаченню їхнього емоційно–естетичного досвіду та задоволенню потреби в творчій самореалізації і духовно-естетичному вдосконаленні. Колеги та учні вітають Оксану Олександрівну та Ольгу Євгенівну, які участю у конкурсі продемонстрували належну науково-методичну підготовку, володіння інноваційними освітніми технологіями і засобами ІКТ, ерудицію, креативні та комунікативні здібності. Бажаємо подальших творчих та професійних успіхів!
Переглядів: 512 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2015  »