Неділя, 18.08.2019, 07:46

Головна » 2013 » Квітень » 5 » Під час канікул - 2
Під час канікул - 2

Життя в школі-інтернаті не уповільнюються ні на день, і період канікул не є виключенням. Триває підготовка гуртківців з «Алегро» до звітного концерту; заплановані та реалізуються заходи для сиріт та дітей соціально вразливих категорій (див. наш попередній пост); продовжуються заняття зі спецдисциплін для учнів-кадетів: стройова підготовка, тренування з pукопашу гопак та скелелазіння, гурткові заняття «Сокола» та хореографії.

Започаткована у школі-інтернаті кадетська освіта вимагає створення відповідної матеріальної бази, і реконструкція приміщень, до- і переобладнання їх під потреби спеціальних кадетських дисциплін є однією з пріоритетних турбот адміністрації закладу. Вже завершуються або відбудуться найближчим часом такі види робіт:
1. Зал бойових єдиноборств обладнано спецпристосуваннями: вісьмома турніками, двома великими та однією маленькою боксерськими «грушами» (у планах - ще 2-3 «груші», 2 маківари, пара манекенів, пошиття килиму для боротьби); змонтовано електроосвітлення; заплановано монтаж системи примусової витяжної вентиляції, захисних ролетів;
2. Зал хореографії – у окремому приміщенні, призначеному для занять кадетів, виконано малярно-штукатурні роботи;
3. Важкоатлетичний зал – обладнання тренажерами розпочато, проте потреба у спецустаткуванні не задоволена;
4. Виготовлено меблі для залів – лави, столи, вішаки для одягу тощо.
    Усі роботи здійснюються зусиллями працівників школи. Ми дякуємо технічному персоналу школи, робітникам і помічникам вихователів за добросовісність, за їх вмілі руки, за намагання своєчасно і якісно, інколи понаднормово, виконати всі ремонтні роботи. Особлива подяка О. О. Дроздову, А. А. Хорішку, О. І. Погрібняку, О. І. Шевченку, О. О. Шаманському. Велику роботу з пошиття килима, «груш» тощо доведеться незабаром виконати кравчині Л. Б. Кравченко, на яку зараз покладено не менш відповідальну місію – оновлення концертних костюмів танцюристів з «Алегро».
    Ми вдячні батьківській громадськості за часткове фінансування робіт – придбання «груші», металу для конструкцій тощо. Власні кошти у реконструкцію вкладають і тренери. Так, В’ячеслав Геннадійович Шевченко має намір забезпечити тренувальний зал татамі (сподіваємось на відповідну угоду з федерацією українського рукопашу гопак). Будемо раді будь-яким пропозиціям від небайдужих людей щодо продовження розпочатих робіт.
Переглядів: 452 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »