Неділя, 18.08.2019, 07:54

Головна » 2013 » Квітень » 5 » Під час канікул
Під час канікул

З приємністю провести час весняних канікул запрошують наших вихованців численні друзі навчального закладу. 29 березня 18 учнів, у тому числі дівчатка-учасниці конкурсної програми «Чепурушка», скористалися можливістю переглянути циркову виставу «Сезон чудес» у ДК «Авіатор». Діти залюбки брали участь у конкурсах, які артисти пересувного цирку ДП «Молодість» організували для глядачів, та із захопленням спостерігали за витівками клоуна Антона. Як і завжди, цікавість малюків викликали номери з тваринами - голубами, гієною, триметровим дитинчам(!) анаконди. Від імені школярів вихователі О. М. Остапенко та Т. Б. Пономаренко дякують артистам за чудову роботу!

Низку заходів для сиріт та дітей соціально вразливих категорій ініціював Обласний благодійний фонд «Час посмішок». У понеділок наших вихованців запросили до кафе «ЕврАзия», а наступного дня діти відвідали кафе «Чорна кава», де для них було організовано частування смачною сімейною піцою. Працівники закладів дуже привітно і гостинно зустріли учнів, підготували солодкі сюрпризи, прагнули зробити їх перебування якомога приємнішим, а діти намагалися поводитися чемно і шляхетно. На останок діти отримали подарунки, а найголовніше - незабутні враження, море усмішок та непідроблену радість, що сяяла у очах! Її свідком була вихователь Ірина Валеріївна Панова, яка побажала, щоб цим діткам завжди посміхалося життя, щоб доля дарувала побільше таких радісних хвилин!
   Ще одним джерелом приємного настрою став для дітей культпохід до кінотеатру «Зоряний». У середу учні переглянули новий цифровий 3D-мультфільм «Сімейка Крудсів (The Croods)». Події з персонажами новітньої американської комедії розгортаються в доісторичні часи: родина після землетрусу, який знищив все поселення, покидає звичне середовище перебування та шукає щастя в іншому місці... Діти від душі насміялися, спостерігаючи пригоди героїв веселого і дотепного мультика.
   Як і завжди, безліч приємних вражень, сил і здоров'я отримали вихованці школи під час відвідування ковзанки «Слайз». Запрошенням безкоштовно покататися на ковзанах учні скористалися у четвер. Ми дякуємо всім добрим людям, що прагнуть зробити життя дітей яскравішим і цікавішим!
Переглядів: 327 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »