Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 04:38

Головна » 2013 » Червень » 5 » Переможний фінал
Переможний фінал

Сьогодні школа-інтернат приймала фіналістів міського конкурсу-огляду шкільної форми та емблеми «Обличчя школи». Шість навчальних закладів – переможців ІІ етапу конкурсу презентували обрані стилі та моделі шкільного вбрання, доводили доцільність та зручність носіння форми і на свята, і у буденному шкільному житті. На початку заходу фіналістів вітала начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Л. Д. Костенко, яка зазначила, що обрана навчальними закладами форма є не лише охайною і стильною; вона дисциплінує учнів, налаштовує на старанне навчання.

Учасники шкільної агітбригади вітали гостей віршованими рядочками – результатом спільної творчості Л. О. Пустільнікової та керівників ЦПВ О. Л. Балинської та С. О. Стас:
Ми - творчі, веселі, сміливі, завзяті,
Спортивні, успішні, любов'ю багаті.
  Цілеспрямовані, гарні та вірні,
Несамовиті, а треба – покірні.
Дівчата-красуні, малюй хоч портрети!
Нащадки козачі – хлопці кадети.
Школа найкраща у нашому місті,
Є перемоги, надбання особисті,
Злети, падіння, і справа ще в тім,
Школа наш дім – ми господарі в нім!
    А ось так поетично змальовано герб нашої школи:
Обрій від сонця полум'ям взявся,
Сокіл могутній в небо піднявся,
Вітер потужний крила наповнив,
Серце відвагою, мужністю повне.
Погляд у нього завзятий, сміливий,
А під крилом - світ чудовий, мінливий...

Святкового настрою учасникам і глядачам, серед яких були вихованці інтернату, що відпочивають у таборі «Сокіл», додали художні номери, з якими виступали і конкурсанти, і господарі свята. Центр позашкільного виховання «Оріон» гідно представили неодноразові переможці фестивалю «Степові джерела» вокалістка Інна Гончаренко та зразковий хореографічний ансамбль «Алегро». А кадети, що брали участь у презентації школи, показали, що можуть і мають стати справжнім обличчям навчального закладу, адже кадет – це не тільки красива форма; це дисципліна, порядок та самоорганізація, чітко змальовані кар’єрні та життєві перспективи, патріотизм та уставлені переконання.

Поважне журі у складі спеціалістів управління освіти С. Г. Кумпан, О. К. Васильєвої, О. В. Журавльової на чолі з начальником управління Л. Д. Костенко визначило переможців конкурсу-огляду. Грамотами за І місце були нагороджені загальноосвітня школа І ступеня «Мрія» та НВО школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Вітаємо! Всі учасники фіналу отримали значки з символікою конкурсу. Директор школи С. Д. Сторчаус висловив задоволення тим фактом, що закладу довірено прийняти такий захоплюючий захід, та готовність і далі пропонувати сцену та творчий потенціал учнів і працівників для міських форумів різного спрямування.
Переглядів: 463 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2013  »