Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 17:43

Головна » 2015 » Грудень » 21 » Педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів
Педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів

17 грудня Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського на базі нашого навчального закладу провів педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації «Теоретико-методологічні основи виховання творчої особистості школяра», кер. старший викладач кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти В. В. Павлюх. Вихователів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів, дитячих будинків, центрів соціально-психологічної реабілітації та дитячих будинків сімейного типу вітав директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус.
   Заступник директора з виховної роботи, засновник та один з керівників хореографічного ансамблю «Алегро» Н. В. Мілентій розповіла про досвід роботи шкільного центру естетичного виховання та досягнення танцюристів зокрема.
   Старший вихователь, куратор кадетської освіти В. В. Андрійченко презентував здобутки закладу з цього унікального для Кіровоградщини освітнього напрямку.

Гості зазирнули на заняття ЗХА «Алегро», де вихованці молодшої групи під керівництвом Ю. В. Мілентія розучували до новорічних свят таночок «Барбарики»; оглянули навчально-стрілецький комплекс та мультимедійний тир; несподівано потрапили на генеральну репетицію святкового заходу до Дня св. Миколая, який старанно готували разом із Н. Г. Геращенко учні 2Б класу.

Другокласники з радістю продемонстрували учасникам семінару свої найкращі номери, а гості у нагороду за їх артистизм і майстерність та із вдячністю за гостинність презентували школярам пакунок солодощів. Готуйте карнавальні костюми, вчить вірші для Дідуся Мороза – солодкі призи вже чекають на всіх учасників новорічних програм!
Переглядів: 470 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »