Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 00:47

Головна » 2016 » Квітень » 13 » Педагогічна практика для освітян області
Педагогічна практика для освітян області

У розвиток співпраці між навчальним закладом та Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» 12 квітня на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» відбулося виїзне заняття слухачів курсів вихователів шкіл-інтернатів, ПТНЗ, гуртожитків, спеціальних шкіл, центрів соціально-психологічної реабілітації, чергових з режиму спеціальних шкіл соціальної реабілітації.

З проблеми «Теоретико-методологічні основи виховання творчої особистості школяра» було проведено два теоретичних та два практичних заняття. Директор школи С. Д. Сторчаус та заступник директора з ВР Н. В. Мілентій презентували гостям навчальний заклад. Слухачі курсів були ознайомлені з основними напрямками діяльності та шляхами реформування навчального закладу, успіхами у виховній роботі та досягненнями ЗХА «Алегро».
   Старший вихователь В. В. Андрійченко розповів про історію та теперішній стан розвитку кадетського та військово-спортивного напрямків освіти. Разом з І. С. Черчелюком було презентовано роботу гуртка «Сокіл» з виховання патріотизму. Також було викладено методичні засади роботи вихователя гуртожитку.

Практичне заняття «Козацькі забави у Веселковій країні» стало ілюстрацією втілення учнівського самоврядування та тих засад, на яких згодом було побудовано кадетство. Позапланова гра під гаслом «У пошуках великого скарбу» стала своєрідним призом для учнів початкової школи, адже всі малюки дуже люблять ці традиційні розваги і щороку дуже старанно готуються до них.

На маршруті квесту школяриків зустрічали ліцеїсти-десятикласники, які пропонували різноманітні завдання. Діти робили зарядку на станції «Гімнастична», співали про дружбу і Україну на станції «Музична», називали улюблені види спорту та уславлених спортсменів на станції «Спортивна», танцювали разом з «алегрівцями» на станції «Хореографічна», із задоволенням малювали, розгадували загадки, пригадували казки та від душі накричалися на станції «Гомінка». Гості організували братство імені В. Сухомлинського, разом з інтернатівцями стали учасниками шикування і представлення братств, отримали маршрутний лист.

За успішні відповіді на питання з історії та географії рідного міста та країни на станції «Директорська» учнівські братства отримали від педагога-організатора Н. В. Мінченко пазли – фрагменти великого панно «Ми діти твої, Україно!», яке всі разом склали на завершення подорожі. Адже найбільшим скарбом є дружба, єдність і взаємна повага всіх народів, що населяють Україну.

Під час другого практикуму слухачі курсів відвідали показово-тренувальні заняття зі спеціальних кадетських дисциплін. Стройові навички кадети демонстрували під керівництвом О. П. Капчелі. Стрільбами у тирі з пневматичної гвинтівки керував В. В. Андрійченко.

Дякуємо задіяним у підготовці та проведенні заходу педагогам та кадетам І та ІІ взводів за відповідальне ставлення до виконання покладених обов’язків і гідну презентацію навчального закладу.

Переглядів: 549 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »