Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 22:13

Головна » 2014 » Грудень » 23 » «Патріотичний» Миколай
«Патріотичний» Миколай

20 грудня учні нашої школи (кер. групи О. М. Стрижак та О. Є. Шапаренко) були учасниками святкової програми «День Святого Миколая на Хуторі», який проходив на території державного музею-заповідника Івана Карпенка-Карого «Хутір Надія». Організаторами та спонсорами свята виступили громадські організації «Спілка об'єднаних війною жінок», «Асоціація розвитку суспільства України», «Рідний Кіровоград», відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, міська організація Червоного хреста Кіровоградської області. Перед учасниками заходу з привітаннями та побажаннями виступили представники цих ГО та керівник соціального відділу Кіровоградської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Бобрик.

Святкова програма розпочалося концертним виступом хорової групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Горлиця» під керівництвом заслуженого працівника культури України Н. М. Медведєвої. Учні школи стали активними учасниками різних конкурсів, що відбулися за програмою свята. Так, у конкурсах на кращий патріотичний вірш була відзначена Марія Ушакова, 6В, на кращу патріотичну пісню – Альбіна Петренко, 6В, у спортивних змагання відзначилася команда наших хлопців, яка тримала у подарунок комплект м'ячів від представників олімпійського комітету.

Школярі намалювали вітальні та патріотичні малюнки, листівки, плакати і через волонтерів громадської організації «Спілка об'єднаних війною жінок» передали військовослужбовцям, які знаходяться на передовій. Наші учні мали можливість побачити військову зброю, приміряти на себе військове спорядження – бронежилети та захисні каски, а також скуштувати смачної солдатської каші.

Організатори заходу запропонували нашим школярам екскурсію заповідником-музеєм «Хутір Надія», під час якої діти познайомилися не лише з історією заснування культурної пам'ятки, творчою лабораторією Івана Тобілевича (Карпенка-Карого), а й з діяльністю театру корифеїв. По закінченню свята Миколай вручив дітям солодкі подарунки (дякуємо за них Андрію Табалову та ГО «Рідний Кіровоград»). Сповнені радості, прекрасних вражень і задоволення діти повернулися додому.
Переглядів: 535 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »