Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 10:39

Головна » 2015 » Червень » 18 » Патріотичне виховання - флагман виховного процесу
Патріотичне виховання - флагман виховного процесу

13-14 червня на базі Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний збір-змагання активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). У ньому брали участь переможці районних етапів змагань. На запрошення організаторів школа-інтернат була представлена на зборі двома командами, тренери О. П. Капчеля, І. С. Черчелюк, керівник делегації В. В. Андрійченко.

Команду «Сокіл» складали учасники та переможці багатьох військово-спортивних змагань міського та обласного рівнів Юлія Мельник, Надія Кобець, Дмитро Ярошенко, Іван Баца, Артем Таран, капітан команди Максим Брайченко. У складі команди «Сокіл-2» набували змагального досвіду кадети, що у майбутньому мають скласти основу шкільних збірних: Владислав Воронюк, Роман Юрченко, Олег Притиковський, Андрій Ісаєв, Володимир Грицієнко, капітан команди Владислав Жабко.

У заході брали участь учасник бойових дій Віктор Миколайович Бердник, який проходить курс реабілітації після важкого поранення, військові кіровоградського гарнізону та волонтери ДХО «Royal Rangers». Військовослужбовці з окремого полку спецпризначення оцінювали конкурс зі стрільби, стройової підготовки та провели майстер-клас зі збирання та розбирання автомату.

До програми змагань входили туристичні дистанції «гать», «купини», «цирк», «маятник».

Також команди змагалися з надання долікарської допомоги та брали участь у краєзнавчих конкурсах «Ведун» і «Добрі справи».

Організатори подбали, аби всі учасники були забезпечені триразовим харчуванням. Смачного!

Наші досвідчені спортсмени впевнено пройшли всі випробування та за ІІ місце були нагороджені кубком і грамотою департаменту освіти і науки КОДА. Вітаємо! А переможцем було визнано команду «Чорний ворон» Маловисківського району, матеріальне забезпечення якої дозволить їй гідно представляти Кіровоградщину на Всеукраїнському етапі. Бажаємо успіху!

Переглядів: 422 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »