Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 17:36

Головна » 2015 » Травень » 11 » Пам'ятаємо! Шану складаємо! Перемагаємо!
Пам'ятаємо! Шану складаємо! Перемагаємо!

8 травня старшокласники та кадети, педагоги та батьки, гості закладу зібралися на урочисту лінійку із вшанування пам'яті випускника школи-інтернату Володимира Олександровича Тигняна, загиблого на Сході України. Він служив механіком-водієм бронегрупи 300-го навчального танкового полку 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ (Десна) і загинув 16 січня 2015 року під час виконання бойового завдання поблизу кургану Гостра Могила, Донецька область.

В стінах школи, де 10 років тому Володимир разом зі своїм братом–близнюком Валерієм та сестрою Тетяною навчалися, сподівалися і мріяли, на його честь відкрито меморіальну дошку. Це право було надано голові учнівського самоврядування учениці 11 класу Олені Кравчук та директору школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаусу. За подвиг сина, його вірність Україні Сергій Дмитрович подякував батькам нашого учня Ладі Миколаївні та Олександру Леонідовичу.

Пам'ять і подвиг славних синів України присутні на заході вшановували хвилиною мовчання. Кращі учні школи та гості - славетна партизанка М. П. Майданюк, секретар міської ради І. І. Марковський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. О. Колодяжний, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Л. Д. Костенко, головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти О. В. Журавльова першими поклали квіти до меморіальної дошки.

Учениця 6В класу Альбіна Петюренко виконала «Молитву за Україну», старшокласники декламували патріотичні вірші. Учні передали Марії Петрівні Майданюк кошти, зібрані під час благодійного продажу символів «червоний мак», які виготовили вихованці та педагоги центру позашкільного виховання «Оріон» в рамках проекту «Пам'ятаємо… Шану складаємо».

Зведений кадетський підрозділ, очільник О. П. Капчеля, продемонстрував стройовий вишкіл на честь воїнів, що поклали голови за наше світле майбутнє. Вдячність за їхній подвиг житиме у серцях нащадків.

Переглядів: 557 | Додав: Yulia | Рейтинг: 3.0/2

«  Травень 2015  »