Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:47

Головна » 2015 » Червень » 10 » Ознайомчо-показові заняття з вогневої підготовки
Ознайомчо-показові заняття з вогневої підготовки

5 червня відбулася екскурсія, анонсована головним міліціонером області під час свята Останнього дзвоника. Тоді М. В. Павленко запросив учнів школи до Управління МВС оглянути виставку зброї та спеціальних засобів індивідуального захисту.

Скористатися запрошенням змогли кращі кадети, для яких ця екскурсія стала винагородою за старанність. Вони з великою цікавістю слухали пояснення працівників роти міліції громадської безпеки особливого призначення щодо технічних характеристик та будови вогнепальної зброї, особливостей застосування бронежилетів, шоломів, щитів.

Хлопці мали можливість потримати у руках навчальні зразки різних видів зброї, відчути їх справжню вагу, приміряти на себе екіпірування, яке правоохоронці використовують під час несення служби, і відчути, що ця професія нелегка не тільки у переносному сенсі. Разом з учнями особливостями міліцейської служби зацікавилися й педагоги.

Особливе захоплення візитерів викликало відвідування стрілецького тиру. Кадети набули навички стрільби з пістолета Макарова, і кращим у цій вправі виявився старший кадет Дмитро Кравчук. А чемпіоном школи-інтернату став директор закладу С. Д. Сторчаус, який вибив 47 очок з 50-и можливих.

Серед представниць прекрасної статі найкращу влучність продемонструвала наставниця ІІІ взводу Д. О. Куліш. А Вікторія Миколаївна Захаревич, за її власними словами, відчула себе «ворошиловським стрілком»:
    - Склалося враження перебування на місці реальних подій. Прийшли на пам'ять кадри з побачених кінофільмів про війну: запах диму, звуки пострілів, які після кількох зроблених спроб вже не помічаєш... Зникає бажання закривати вуха, навпаки, хочеться відчувати всі нюанси, повторювати знов і знов, уявляти себе захисником держави, віддати країні всі свої вміння...

Керівник з військової підготовки О. П. Капчеля висловив задоволення результатами заняття. Було досягнуто домовленість між навчальним закладом та шефами про проведення з вересня 2015 р. стрілецької підготовки на базі правоохоронців на регулярній основі. Це дасть змогу не тільки відпрацьовувати навички стрільби, а й формувати вміння пристосовуватися до зміни виду зброї, враховувати особливості прицілювання тощо.
   У рамках проекту «Майбутній захисник Вітчизни», який вже рік впроваджується для десятикласників Кіровограда, школа-інтернат як базовий навчальний заклад з його реалізації отримала мультимедійний комплекс та інтерактивний лазерний тир, який дозволить урізноманітнити практичні заняття з вогневої підготовки. Зокрема, комп'ютерні технології дадуть можливість відпрацьовувати прийоми стрільби по статичним та рухомим цілям, імітувати змінення відстані до мішені тощо.

Ми дякуємо шефам за цікаву і пізнавальну зустріч та чекаємо продовження співпраці з реалізації кадетського компоненту освіти та військової підготовки призовної молоді.
Переглядів: 527 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »