Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:14

Головна » 2016 » Січень » 7 » Освіта в Канаді
Освіта в Канаді

Міністерство освіти і науки України інформує учителів, учнів та їх батьків щодо проведення виставки «Освіта в Канаді 2016» (лист МОН України від 29 грудня 2015 року № 1/9-627).
   З метою ознайомлення української молоді із освітніми можливостями Канади Посольство Канади в Україні проводить у лютому 2016 р. у м. Львів та м. Київ виставку «Освіта в Канаді».

Можливості для відвідувачів виставки:

Знайомство з системою освіти Канади
Відвідувачі виставки отримають повну інформацію щодо діючої системи освіти в Канаді, дізнаються про університети, коледжі та мовні школи, їх традиції та концепції викладання.

Презентації представників провідних канадських навчальних закладів
Представники навчальних закладів нададуть інформацію про сам заклад, його спеціалізацію, унікальні програми, умови вступу, інформацію про проживання і дозвілля тощо.

Освітлення широкого спектру освітніх програм від провідних навчальних закладів Канади
На виставці будуть представлені усі можливі типи програм: мовні програми, підготовчі вступні програми, ступеневі програми (бакалаврат, магістратура), неступеневі програми (сертифікатні та дипломні), післядипломні програми, CO-OP програми (навчання + оплачуване/неоплачуване стажування) та навчальні заклади: мовні школи, коледжі та університети.

Безпосереднє спілкування з представниками Посольства Канади в Україні
Відвідувачам виставки надається унікальна можливість спілкування у форматі живого діалогу з представниками Посольства Канади в Україні та отримання професійних консультацій щодо необхідного пакету документів та процедури отримання дозволу на навчання, щодо роботи у період та по завершенню навчання тощо. Окрема увага буде приділена питанням оформлення документів для подачі у Посольство Канади.

Візовий семінар для зареєстрованих відвідувачів виставки
У рамках Візового семінару відвідувачі зможуть дізнатись актуальну інформацію та отримати професійну консультацію безпосередньо від візового офіцера Посольства Канади та почути відповіді на свої питання. Додаткова реєстрація є обов’язковою.

Відео-презентація
Протягом роботи виставки Ви матимете можливість відвідати 20-хвилинну відео-презентацію «Освітні можливості Канади». Відео-презентація надасть Вам важливу інформацію стосовно Канади, її системи освіти, переваг та специфіки отримання освіти в Канаді. Наполегливо радимо розпочати знайомство з виставкою саме з перегляду відео-презентації. Вхід на відео-презентацію за запрошенням на виставку.

Організатор виставки "Освіта в Канаді" - Посольство Канади в Україні.

Переглядів: 360 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »