Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 13:07

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Май » 24 » Олімпійський день
Олімпійський день

20 травня у місті з нагоди Міжнародного дня сім'ї відбувся напівмарафон (Kropyvnytskyi Half Marathon). До його організації з метою популяризації Кропивницького як міста активних і здорових людей долучився інспектор патрульної поліції лейтенант Сергій Ткаченко. Учасником заходу в рамках співпраці кадетського підрозділу з ЦОТП «Цитадель» була команда школи-інтернату: Артем Таран, Анатолій Коцур, Микита Мохур, Віктор Лісняк, Роман Блем, Наталія та Сергій Рябки, керівник О. В. Ковальчук. Крім місцевих городян у забігах брали участь спортсмени з Києва, Пoлтавської, Дніпропетровської, Черкаської областей.

В районі Фортечних валів було влаштовано декілька дистанцій з урахуванням різного рівня підготовки учасників; наші учні бігли дистанцію Fun Run - «Коло здоров’я» довжиною 2,8 км. Всім учасникам було запропоновано морозиво та участь у феcтивальнo-рoзважальній прoграмі: виcтавках, майcтер-клаcах з йoги, cхіднoгo танцю, баланc-бoрду, доланні канатної дороги тощо. Команда О. В. Ковальчука організувала змагання із страйкболу. Принагідно вітаємо Олега Васильовича з нещодавнім присвоєнням почесного звання «Майстер спорту Украіни з хортингу». Дякуємо за співпрацю, бажаємо наступних спортивних звершень!

Переглядів: 395 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »