Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:37

Головна » 2014 » Листопад » 25 » Одна Батьківщина, і двох не буває
Одна Батьківщина, і двох не буває

20 листопада на запрошення вчителя музики О. Б. Івашкевич у гості до навчального закладу завітали наші давні друзі - учні та викладачі Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза. Як творча людина, Оксана Борисівна вітає всі прояви творчості, а живе спілкування учнів з музикою вважає джерелом незабутніх вражень.

Нещодавно Оксана Борисівна і сама була учасницею Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сходинки до майстерності», який за підтримки МОН України проводив мистецький факультет КДПУ. Мета фестивалю - збереження, розвиток та примноження кращих традицій вітчизняного мистецтва; формування креативного мислення виконавців-музикантів щодо організації навчально-виховного процесу в закладах освіти і культури; стимулювання професійної діяльності та самореалізації виконавців; обмін досвідом і творча співпраця з проблем професійно-педагогічної підготовки фахівців у сфері музичного мистецтва. Журі фестивалю, яке очолювала народна артистка України, професор Р. А. Валькевич відзначило акомпаніатора О. Б. Івашкевич за високу виконавчу майстерність. Вітаємо!

І у концертній програмі «У рідному краї і серце співає: одна Україна, і двох не буває», підготовленій учнями музичної школи, виступили діти, які вправно володіють музичними інструментами: саксофоном, баяном, фортепіано, бандурою, балалайкою тощо. Розпочав концерт твором «Мелодія» композитора М. Скорика юний скрипаль Михайло Солонченко, а завершив цю чудову музичну зустріч, яскраво і якось тепло, вокальний ансамбль «Карамельки».

На слухачів - учнів 5-8 класів живий звук виконання справив глибоке враження. Бажаємо наснаги юним виконавцям і здійснення творчих задумів їх наставникам! Дякуємо, до нових зустрічей!
Переглядів: 513 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »