Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 12:06

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Ноябрь » 7 » Обмін досвідом національного патріотичного виховання
Обмін досвідом національного патріотичного виховання

7 листопада на базі ліцею «Сокіл» відбувся кластерний семінар-практикум з національного патріотичного виховання для керівників гуртків відповідного спрямування та заступників директорів шкіл з виховної роботи. Ініціатором та модератором заходу був заступник директора з ВПВ В. В. Андрійченко, з доповіддю «Духовно-моральне виховання молодших здобувачів освіти мистецько-літературними засобами» виступив голова міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей і молоді Павло Чорний.
   Старша ліцеїстка IV взводу Олександра Пилипенко розповіла про систему шкільного самоврядування ліцею «Сокіл» як складову національно-патріотичного виховання у закладі, а сержант Андрій Осипенко повідомив, як ці напрацювання шкільні лідери імплементують в роботу міського та обласного Парламентів дітей. Скориставшись нагодою, представник міського управління освіти О. В. вручила керівникам гуртків подяки за активну роботу гуртківців. Грамотою переможця патріотичної локації «Козацькі забави» було нагороджено команду «Сокіл», капітан Нікіта Мохур.

Під час практичної частини семінару гості закладу побували на відкритому святковому заході – традиційній посвяті першокласників у «соколята». За задумом організаторів було важливим показати спрямування національно-патріотичного виховання само через роботу з шестирічками. Поетичний творчий сценарій П. Г. Чорного, доповнений креативними ідеями керівника ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинської, було втілено у захоплюючу подорож на Казкову Січ. У мандрах першачків супроводжували казкар Дідусь Павлусь з помічниками Оленою Гебескул, Олександром Куциним, К. І. Томко, Ярославом Яровим та козачатами-другокласниками.

На першокласників чекали «суворі» змаги: танцювальна руханка, колективне (по-братськи) відгадування загадок, гра «Варенички» (естафета з предметами), виголошення примовок. Коментуючи побачене, начальник управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області Л. С. Синчук зауважила, що було враховано індивідуальні вікові потреби кожної дитини, все було доступно і зрозуміло.

Кульмінацією заходу стало складання урочистої обіцянки, яку першачки виголосили слідом за Андрієм Осипенком. На знак успішного долання першокласниками усіх випробувань ліцеїсти V взводу та представники шкільного самоврядування пов’язали їм різнобарвні галстуки як символ приналежності до рою «Веселкова країна» Джурівської Республіки «Сокіл», а вокальний ансамбль «Домісольки», керівник Т. Г. Пугач привітав «соколят» піснею.

В цей день Обітниця свята від нас лунала урочисто,
Нехай почує рідне місто, що стало більше соколят!
    Учасники семінару схвалили пропозицію укласти універсальну крайову програму з національного патріотичного виховання, до якої вже є достатньо напрацювань. А м бажаємо першокласникам щасливого буття у нашій дружній шкільній родині!

Переглядів: 219 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Ноябрь 2019  »