Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:30

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Июнь » 8 » Обговорення актуальних проблем духовно-морального виховання
Обговорення актуальних проблем духовно-морального виховання

7 червня в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського відбулася обласна конференція «Стан і перспективи духовно-морального виховання». Відкрив конференцію доповіддю про стан викладання курсів духовно-морального спрямування в Кіровоградській області завідувач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти КОІППО імені Василя Сухомлинського О. Е. Жосан.
   У роботі конференції брали участь педагоги-практики, науковці, методисти, представники релігійних організацій. З доповіддю «Духовно-моральне виховання і просвітництво в школі» виступила соціальний педагог НВО «Загальноосвітня школа-інтернат, ліцей «Сокіл» Світлана Миколаївна Іващенко.
   Учасники конференції ухвалили резолюцію та обрали делегатів на перший Всеукраїнський з'їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування, який відбудеться в м. Острозі. Одним з делегатів обрано Світлану Миколаївну. Бажаємо успіху!
Переглядів: 419 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2017  »