Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:32

Головна » 2016 » Січень » 6 » Новорічний вогник «Алегро»
Новорічний вогник «Алегро»

28 грудня дружна родина «алегрівців» проводжала творчий 2015-й рік – рік, повний здобутків і перемог, найбільш вагомими з яких були І премія ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти», м. Львів, І місто Міжнародного дитячого фестивалю «Об'єднаймо дітей мистецтвом», м. Кіровоград, та ІІІ місце ІХ благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», м. Київ.

При вході до актової зали вихованці Н. В. Мілентій та В. М. Захаревич отримали мітки «Ялинка», «Сніжинка», «Краплинка», «Веселинка», за якими умовно поділилися на 4 команди для участі у веселих іграх і розвагах. Своїх улюбленців з прийдешніми святами привітав керівник ансамблю Ю. В. Мілентій.

Ведучі розповіли учасникам програми історію святкування Нового року. Наші пращури вірили, що залишатись зеленою увесь рік ялинці дозволяє Сонце. Тому свої домівки люди прикрашали гіллям ялинки, яка символізувала вічне життя і пробудження в природі. Зеленій красуні приписували магічну силу і здібність творити добро і зло. Ялинка вважалася деревом миру. Миру всім нам!

Діти молодшої та середньої груп ансамблю із завзяттям брали участь у запропонованих організаторами розвагах «Час знайомств», «Розігрій ноженята» «Танцювальні клоуни», «Попелюшка».

«Алегрівці» влаштували танцювальний батл та дискотеку, склали «Листа побажання» на наступний 2016 рік та з'ясували, які імена були найбільш розповсюджені у складі ансамблю. Виявилося, що найпопулярнішими дівочими іменами минулого року були Анастасія та Карина, серед хлопчиків – Владислав (в ансамблі 4 Влада!).

Всі учасники ансамблю чудово провели час у веселощах та забавах, а на завершення посмакували солодощами, які приготували разом із батьками.

Шановні Наталія Володимирівна, Юрій Васильович, Вікторія Миколаївна, любі «алегрівці»! Бажаємо Вам яскравих одухотворених очей, у яких сяяв би інтерес до праці та мистецтва. Нехай муза, що надихає на творчість, ніколи Вас не покине, а кожен Ваш почин супроводжують успіх і визнання!
Переглядів: 465 | Додав: Yulia | Рейтинг: 1.0/1

«  Січень 2016  »