Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 16:11

Головна » 2015 » Січень » 2 » Новорічний карнавал
Новорічний карнавал
Нас чекає гарний зал на святковий карнавал.
Казки подих тут панує, диво всім нам подарує.
Казку в гості кличуть люди - так ведеться споконвік.
Рік, який почнеться з чуда, буде щедрим цілий рік!

Яскраве новорічне дійство «Святковий казковий карнавал» для учнів 3-4-х класів відбулося 25 грудня. За сценарієм, над яким працювали Ю. П. Гребенюк, класоводи і вихователі, діти всіх класів були і артистами, і глядачами вистави. Його розпочав танок Сніжинок у виконанні дівчаток 3Б класу та новорічні привітання від Олександри Романенко в ролі Зими.

Ярослав Кучма, Даніїл Клименко, Вадим Коврига, Станіслав Сінченко розважали глядачів дотепними жартами та таночком Розбійників. У каверзах їх підтримувала Баба Яга (Єлизавета Луньова), яка прибула надзвуковою системою «Мітла-2014», щоб взяти участь у підступних витівках та заспівати пісню.

3Б дуже відповідально поставився до завдання бути господарями свята. Разом вихователем Т. В. Куліковою третьокласниці підготували «Новорічну пісню», Едуард Дорофєєв зіграв роль Нового року, чудовими ведучими були Богдан Романенко, Іван Медведєв, Софія Карпенко, а Діана Гавенко, Поліна Кліменкова, Ігор Железний допомагали Діду Морозу розважати глядачів загадками.

Учні 4А класу (кер. Л. В. Гаврилюк та О. В. Мартиненко) розповіли присутнім казку «Бережіть ялинку», в якій лісові звірятка (Ярослав Кіт, Лала Мельниченко, Настя Овчаренко, Настя Щурова, Дмитро Фокін, Андрій Татарчук) розрадити хлопчику, якого зіграв Іван Задорожний, рубати живу Ялинку (Євгенія Рець). У ролі казкарки виступила Анна Касьяненко, а Маргарита Крикуненко була ватажком під час виходу Сніжинок.

Діти радісно зустріли на своєму святі сивого Діда Мороза, що з дарунками мандрує, щастя й долю всім віщує. Солісти вокального ансамблю «Мрія» Вероніка Сітенкова, Влада Умрихіна, Денис Каплунов (кер І. М. Бойко) подарували йому пісню «Ялинка», а Дід Мороз щиро зичив малюкам, щоб росли та щоб міцніли, і за все, що ті робили, було радісно батькам. Маленька гарненька дівчинка Снігуронька (Софія Сторчаус) на веселе свято привезла казку «По слідам Бременських музикантів», яку розіграли учні 3А класу, кер. О. В. Клочкова, Т. Б. Пономаренко.

Незграбних розбійників зіграли Олександр Майнард, Микита Матвєєв, Руслан Марченко, веселим Трубодуром був Денис Каплунов, його друзями-музиками Ярослав Красота, Влад Камборянц, Тарас Руденко та Володимир Кондрашов. Лізі Деревянко дісталася роль чарівної Принцеси, Павлу Набокову – геніального Сищика, а глупого короля зіграв Павло Суліма.

З 4Б на свято завітали володарка сніжинок Снігова Королева, Нічка-Новорічка Марія Воронова, Фея Лаіма Ковзанайте. А сімох Гномів (Аня Ткаченко, Євген Михайлов, Артем Хандусенко, Руслан Богданов, Олександра Дудич, Анжеліка Кутузова, Ілля Троян) на танец вивела Білосніжка Сніжана Ільчишина.

Під час святкової програми зі сцени лунали веселі пісеньки «Зимонька», «Мы маленькие звезды» у виконанні вокального ансамблю «Даринка», кер. Т. В. Гаврилова та «Знов Новий рік…» вокального ансамблю «Мрія», а фінальний номер виконали танцюристи ЗХА «Алегро», кер Ю. В. Мілентій.

Як же радісно малята Новий рік гуртом стрічали!
Від душі вони співали, славно, дружно танцювали.
Новий Рік приніс в торбинці Новорічні всім гостинці.
Доля хай до всіх сміється, навчання хай удається!
Переглядів: 1038 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2015  »