Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 09:34

Головна » 2014 » Жовтень » 30 » Новини Осіннього королівства
Новини Осіннього королівства

Казковий осінній бал справляє природа, загорнута в дивні незбагненні кольори. 23 жовтня гостями балу були старшокласники школи-інтернату - учасники і глядачі щорічного конкурсу краси «Королева осені». На перше дефіле ведучі святкової програми Олена Кравчук і Максим Брайченко запросили наполегливу і рішучу, милу і добру дев'ятикласницю Надію Кобець; життєрадісну, дружелюбну, креативну восьмикласницю Оксану Нєлєпу; наполегливу та працелюбну, яскраву та вишукану одинадцятикласницю Анастасію Тімошенко; ніжну, тендітну, загадкову десятикласницю Олену Бевзюк.

Оцінювали виступи справжні поціновувачі дівочих талантів, вроди та грації С. Д. Сторчаус, О. В. Іщенко, Є. П. Горенко, Н. В. Мілентій. За перший вихід вони одностайно виставили дівчатам максимальні оцінки, а найвищий додатковий бал за виготовлений власноруч стилізований український віночок отримала Анастасія Тімошенко.

Власну майстерність, оригінальність і винахідливість наші панянки демонстрували також під час конкурсу «Осіннє намисто». Прикраси конкурсантки виготовляли з осінніх квітів і диво-листя, намистинок-горобинок і горіхів. Найбільш вправною за оцінками журі виявилася Надія Кобець.

Під час «Прогулянки під дощем» журі оцінювало грацію і музикальність, чуття стилю і вміння дівчат рухами передати емоції та настрій. Саме за цей конкурс свої найвищі бали отримала Оксана Нєлєпа.

В чепурній оселі і життя веселе. Смачні і оригінальні кулінарні страви дівчата презентували у конкурсі «Осінні фантазії». Найбільш вразили журі кулінарні шедеври Олени Бевзюк та Анастасії Тімошенко.

Жартівливий тест був п'ятим конкурсом. Юні леді задовольнили цікавість ведучих з усіх дванадцяти питань: від «Де в автомобілі знаходиться капот?» до «Чи кладуть в пісочне тісто дріжджі?». Під час інтелектуальної розминки конкурсанток щиро і завзято підтримували вболівальники.

А у конкурсі «Осінній кліп» вони стали не тільки глядачами, а й повноправними дійовими особами. Цікаві оригінальні номери дівчатам допомагали готувати майже всі однокласники, тому й не дивно, що вони були високо оцінені журі.

Конкурс «Скульптор» був суто вболівальницьким. Парам учасників слід було «відітнути» від яблука все зайве, аби вийшов грибочок. Guest stars святкової програми були Влада Умрихіна та Дар'я Ніколаєва.

Під фанфари та бурхливі оплески глядацького залу журі оголосило свій вердикт. Оксану Нєлєпу було визнано «Міс Ніжність». Стрічку «Міс Вишуканість» отримала Олена Бевзюк. Титул «Міс Чарівність» було надано Нідії Кобець. Корону «Королеви осені» було вручено Анастасії Тімошенко. Вітаємо наших чарівних дівчат! Будьте завжди впевнені в собі, адже кожна з вас - найкраща!

Переглядів: 412 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »