Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 13:26

Головна » 2016 » Червень » 22 » Незабутня подорож до столиці
Незабутня подорож до столиці

Нам приємно усвідомлювати, що ширшає коло друзів навчального закладу, зокрема тих, кого цікавить кадетський напрямок. 14 червня за посередництва учителя української мови О. Є. Шапаренко було організовано екскурсію зведеного підрозділу кадетів І-ІІІ взводів до Києва. Її ініціатором був заступник начальника кафедри військової підготовки НАУ з матеріально-технічного забезпечення підполковник А. А. Скрипніченко.

Проведенню подорожі та організації дозвілля кадетів у столиці сприяв бізнесмен, меценат, громадський діяч і спортсмен, засновник і керівник школи «ПравИло» PQS С. В. Слюсаренко, який не один рік підтримує зі школою-інтернатом дружні та ділові стосунки. Обидва добродії, що зараз мешкають у Києві, є нашими земляками-кіровоградцями та патріотами рідного міста.

З метою орієнтації кадетів на вибір військової професії та підготовки вихованців до служби у Збройних силах України було організовано екскурсію військовою кафедрою Національного авіаційного університету. Потім разом з Андрієм Анатолійовичем Скрипніченком учні з цікавістю оглянули Державний музей авіації України, який було відкрито поблизу аеропорту «Жуляни» напередодні святкування 100-річчя світової авіації у 2003 році. Експонатами музею є найрізноманітніша авіаційна техніка - від цивільної до морської, засоби протиповітряної оборони тощо. Учні та їх наставники відвідали деякі машини, оглянули їх зсередини та дослідили власноруч, а запрошений Сергієм Володимировичем Слюсаренком професійний фотохудожник Олаф Керол закарбував події та емоції у численних фотокадрах.

Після того як військово-технічну складову подорожі було вичерпано, екскурсанти побували на НСК «Олімпійський». Працівниця спорткомплексу провела кіровоградців найцікавішими куточками найбільшого стадіону країни. Кадети відвідали олімпійський дворик з прозорим дахом, конференц-зал, зону гравців з роздягальнями ФК «Динамо» (Київ) та приміщеннями для відпочинку, готовими прийняти гравців і забезпечити їм швидку допомогу. Екскурсія супроводжувалася захоплюючою розповіддю про історію та технічні особливості стадіону, цікавими фактами про його реконструкцію та функціонування.

Тунелем учні пройшли, як це роблять професійні футболісти, до яскравого світла – арени та оцінили красу стадіону зсередини. Переконаний прихильник філософії здорового способу життя, одним з напрямком якої є Школа «ПравИло», Сергій Володимирович Слюсаренко провів для земляків спортивні міні-змагання. Найшвидше коло на стадіоні пробіг Денис Дуденко, який удостоївся премії від мецената.

Екскурсанти побачили стадіон з VIP-ложи глядацького сектору, звідки відкрилася приголомшлива панорама. Після екскурсії Сергій Володимирович запросив учнів до ресторану італійської кухні «Vapiano». Діти і педагоги дякують другу школи не тільки за смачний обід та часткове фінансування подорожі, а й за постійну допомогу навчальному закладу. Вихованцям, що перебувають під опікою школи, Сергій Володимирович виділив фонд, що використовується на придбання одягу та здійснення маленьких мрій хлопців (про хороший волейбольний м'яч, приладдя для догляду за зачіскою або простенький телефон). Серед недавніх подарунків школі - дошка для тренування пресу та батут. Щиро дякуємо!

По обіді кіровоградці гуляли центром міста, оглянули будівлі Кабміну, Верховної Ради, побували на майдані Незалежності та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Краєвиди Києва, велич Дніпровських круч, доброзичливе ставлення з боку мешканців столиці викликали велике захоплення екскурсантів. Під час невеликого пікніку в мальовничому куточку Київщини на зворотньому шляху учні і педагоги підвели короткі підсумки вдалої екскурсії.
   Адміністратори закладу С. Д. Сторчаус, В. В. Бреус, Т. М. Біденко, В. В. Андрійченко, керівники кадетських груп Т. О. Герасимова-Молчан та Д. О. Куліш від імені своїх вихованців, для яких екскурсія стала заохоченням за кадетські досягнення, дякують друзям школи за сприяння у її проведенні.

Переглядів: 491 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »