Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:07

Головна » 2019 » Березень » 25 » Навчання та розваги
Навчання та розваги

Завершується перший рік навчання першокласників за програмою НУШ. У Новій українській школі діти багато часу приділяють формуванню практичних вмінь. 21 березня в 1А класі відбувся, за словами Олексія Полякова, «смачний урок» з предмету «Я досліджую світ». Під час вивчення теми «Харчування і здоров'я» першачки разом із вчителькою Ж Л. Скринько приготували бутерброди та скуштували їх із гарячим чаєм. Всі діти були задоволені та ситі!

Цікаво пройшов тематичний тиждень «Харчування і здоров'я» і у 1Б класі. Разом з першою вчителькою Н. Г. Геращенко діти вчилися прикрашати столову сервіровку гарно згорнутими серветками та робити бутерброди; створили лепбук щодо харчування та світлофор їжі, за допомогою якого поділили їжу на корисну, шкідливу і ту, що не рекомендовано вживати надто часто; побували на екскурсії у кондитерській-майстерні «Веселі карамелі».

Найбільш захоплюючим заходом для діток стало практичне заняття з ліплення вареників. Батьки забезпечили інгредієнти, Н. Г. Геращенко та В. М. Кириченко вимісили тісто, «кухарчуки» вділи фартухи та озброїлися скалками. Кожен з першачків отримав шматочок тіста, розкачав його, начинив вареною картоплею та защепив краї тіста. Справа виявилася непростою і показала, наскільки розвинута в учнів дрібна моторика та навички роботи руками. По завершенню всі із задоволенням пообідали звареними (та, скажемо по секрету, виліпленими) працівниками їдальні варениками. Дехто, навіть, «упізнав» свого!

22 березня учні 4Б класу відвідали розважальний центр «Velvet». Впродовж години діти розважалися, кидаючи боулінгові кулі та збиваючи кеглі, раділи своїй влучності, підраховували бали та сумували, якщо не все вдавалося. Також діти пригостилися смачною піцею та залишилися дуже задоволеними.

Учні та керівники класу Л. М. Бесараб та О. М. Руденко щиро дякують батькам - організаторам активного відпочинку четвертокласників: Н. М. Рудченко, Я. С. Криворучко, Д. Ю. Пугаченку.

Переглядів: 150 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »