Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:08

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 19 » Навчання діям у екстремальних ситуаціях
Навчання діям у екстремальних ситуаціях

З 10 по 14 квітня у навчальному закладі було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Безпека у твоєму житті». У рамках Тижня 12 квітня відбувся День цивільного захисту. Адміністрація, педагогічні працівники, учнівські групи відпрацьовували узгоджений порядок дій щодо евакуації за межі будівлі у випадку небезпеки. Було з'ясовано, як швидко, використовуючи всі наявні виходи, колектив школи зможе покинути приміщення. Дії учнів та працівників під час навчання керівником штабу ЦО В. В. Бреус були визнані задовільними.

Впродовж тижня класні керівники та вихователі інформували дітей та підлітків про дії у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях. Н. Т. Кобець та А. А. Іванова продовжили практику спільних заходів для учнів 7В та 2В класів, коли старші діти є помічниками вихователів, відчувають свою відповідальність, а молодші своєю цікавістю і безпосередністю створюють позитивну атмосферу сприйняття нового.

Під час виховної години «Безпека у надзвичайних ситуаціях» учні повторили правила поводження у випадку аварійної ситуації, головні з яких – самовладання і витримка, швидке реагування та чітке слідування визначеному порядку дій, аби врятуватися самому і допомогти уникнути небезпеки тим, хто поряд. Учні пригадали різні види надзвичайних ситуацій, назвали їх причини і наслідки, розглянули засоби їх усунення. З огляду на сучасну ситуацію в Україні було наголошено на алгоритмі дій у випадку виявлення вибухонебезпечних або незрозумілих предметів.

Обговорення ілюструвала підготовлена педагогами презентація, учнівські плакати та малюнки. Отриману інформацію діти закріпили у тестовій формі, чітко і правильно відповідали на питання, були активні і зацікавлені. Подібні бесіди, інформаційні і класні години пройшли в усіх класних колективах. Збереження життя і здоров'я вихованців є і залишиться головною задачею педагогів.

Переглядів: 361 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »