Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:19

Головна » 2016 » Лютий » 22 » Наші вітання!
Наші вітання!

Нещодавно під гаслом «… від Чернігова до Ріо-де-Жанейро» відбувся Кубок України з важкої атлетики. Серед майже 200 важкоатлетів, що брали у ньому участь, змагалися спортсменки, за якими ми слідкуємо з підвищеною увагою: випускниця школи-інтернату Анастасія Келар, колишня учениця Ольга Пікаш та тренер з пауерліфтингу та важкої атлетики, що працює з кадетами та іншими нашими учнями, Юлія Кондратенко. Всі три дівчини стали призерами змагань. Вітаємо!

Про досягнення своїх підопічних в ексклюзивній розмові з журналістом «Спортревю NEW» Юрієм Ілючеком розповів головний тренер збірної Кіровоградської області з важкої атлетики ЗТУ В'ячеслав Жуков.

Він зазначив, що на цих змаганнях серед кращих дорослих атлетів України вперше за багато років Кіровоградська жіноча збірна була представлена у повному складі, що дозволило в командній першості посісти IV місце серед 22-x команд. Це великий успіх, який пояснюється тим, що команда знаходиться на підйомі і має відмінні перспективи.

У плані Анастасії Келар було виконання нормативу майстра спорту України міжнародного класу. Психологічний фактор завадив його реалізації та завоюванню «золота», проте у категорії 58 кг Настя виборола бронзову медаль. Юлія Кондратенко, яка виступала в найлегшій ваговій категорії до 48 кг, з сумою 130 кг посіла друге місце і виконала норматив майстра спорту України. Це вже 72-й майстер спорту, якого за 25-річну тренерську кар'єру підготував В'ячеслав Григорович.
   Порадували тренера і успіхи наймолодшою з призерок Ольги Пікаш (категорія 63 кг; 72 кг у ривку і 90 кг у поштовху), яка здобула свої перші три бронзові нагороди на дорослих змаганнях. Причому, вже на другому турнірі поспіль Оля виконала норматив майстра спорту України.
   Після завершення змагань тренер не міг дорікнути нікому з дівчат: абсолютно всі спортсменки, які виходили на поміст у Чернігові, з поставленими перед ними завданнями впоралися. Дякуємо дівчатам за відмінний настрій, бажання боротьби і прагнення до успіху! Вдалих подальших стартів!
   А тренерам і керівникам спорту в Кіровограді побажаємо здолати організаційні труднощі й винайти кошти на підготовку до змагань члена збірної України Анастасії Келар, яка при вдалому збігу обставин має в квітні поїхати на чемпіонат Європи. Також планується участь Ольги Пікаш у чемпіонат Європи серед кадетів. Щасти!
Переглядів: 349 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »