Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 04:13

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Березень » 14 » Нарада щодо реалізації програми “Нова українська школа”
Нарада щодо реалізації програми “Нова українська школа”

13 березня міський голова Андрій Райкович провів у приміщенні шкільного закладу НВО №25 виїзну апаратну нараду, яка була присвячена реалізації програми «Нова українська школа». Для ознайомлення зі здобутками колективів шкіл щодо впровадження профільної освіти учасники наради побували на семи локаціях, де презентувалися досягнення в освоєнні робототехніки і смарт-технологій, медіа-проектних і економічних, фізико-математичних і біолого-хімічних наук.
   Передові практики викладання початкової військової підготовки в рамках курсу «Захист Вітчизни» демонстрували НВО № 16 та школа-інтернат, ліцей «Сокіл». Наш заклад представляв зведений кадетський підрозділ на чолі з офіцером-наставником Д. М. Захаревичем та старшим вихователем В. В. Андрійченком, командир взводу молодший сержант Максим Брайченко.

Кадети і ліцеїсти зарядили товариство здоровим оптимізмом щодо патріотизму і якості військової підготовки майбутніх захисників Вітчизни. Для багатьох представників депутатського корпусу були несподіванкою різноманіття напрямків підготовки кадетів та рівень роботи наставників. Програма, презентована зведеним кадетським підрозділом, включала стройову, туристичну, бійцівську підготовку та польову медицину. Умілі та злагоджені дії кадетів вразили учасників наради.
- Те, що ми сьогодні побачили, свідчить про надзвичайно високий потенціал наших учнів у всіх сферах життєдіяльності, - відзначив Андрій Райкович. – І наше головне завдання полягає у тому, щоб забезпечити для них такі умови життя, навчання і роботи, щоб цим сьогоднішнім дітям не захотілося нікуди виїжджати з міста, щоб вони на своїй малій батьківщині змогли реалізувати таланти, докласти сили і здібності для розбудови рідного міста.
Переглядів: 439 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »