Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 26.09.2021, 23:05

Головна » 2015 » Травень » 7 » Найкращі зі стройової підготовки
Найкращі зі стройової підготовки

07 травня за участю 600 учнів 28-и загальноосвітніх навчальних закладів у Кіровограді проходив міський військово-патріотичний конкурс строю і патріотичної пісні «Майбутній захисник України». Він проводився з метою розвитку військово-патріотичного виховання та спортивної підготовки дітей та учнівської молоді, формування і розвитку соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, формування громадянина-патріота, готового до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання та захисту Батьківщини.

Школу-інтернат, ліцей «Сокіл» у конкурсі традиційно представляв зведений кадетський взвод (20 осіб), капітан команди Володимир Нертик, учасник, що ніс гербову символіку навчального закладу - Максим Мінченко.

28 команд-учасниць, розбиті на два дивізіони, на майданчику Ковалівського парку демонстрували виконання стройових прийомів згідно з навчальною програмою з фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» відповідно до вимог стройового статуту Збройних сил України.

Команди на місці для показу стройових прийомів шикувалися в колони по чотири, капітани доповіли голові суддівської колегії про готовність до участі у конкурсі пісні і строю і після привітання голови розвели загони до місць виконання вправ: «Струнко!», «Вільно!», «Розійдись!», «Загін, до мене! У дві шеренги СТАВАЙ!», «В колону по чотири СТАВАЙ!» «Кроком РУШ!» тощо. Проходячи повз членів суддівської колегії, загони виконали 1 куплет стройової пісні.

За підсумками проведення конкурсу суддівська колегія визначила призерів у кожному дивізіоні, кадетський загін школи-інтернату нагороджено особливою відзнакою міського військово-патріотичний конкурсу строю і патріотичної пісні «Майбутній захисник України» - Гран-Прі. Вітаємо! Шкільну бібліотеку поповнила книга провідних краєзнавців Кіровоградщини, видання високого з точки зору історіографії рівня «Велика війна 1941–1945. Кіровоградський вимір».

Слід зауважити, що у складі журі цього року, окрім представників міської влади і управління освіти, були кадрові офіцери ЗСУ, інших силових структур та ветеранських організацій України, які відмітили найбільш правильну з точки зору військових статутів техніку виконання стройових прийомів саме кадетами. За цей результат школа-інтернат завдячує педагогам-наставникам кадетських взводів і у першу чергу - кропіткій та цілеспрямованій роботі керівника з військової підготовки Олега Павловича Капчелі.

Фотозамальовки та відеосюжети

Переглядів: 606 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0