Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:26

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 26 » На підтримку військовополонених
На підтримку військовополонених

25 січня в приміщенні міської ради презентували документальний фільм «Коли повернеться тато?» виробництва телеканалу ICTV. Стрічку робили у рамках загальноукраїнської акції, направленої на підтримку родин полонених та звільнення з полону спецпризначенців Олександра Корінькова та Сергія Глондаря. На показі були присутні дружина Олександра Корінькова Юлія, дружини звільнених військовополонених з інших міст, контрактники 3-го окремого полку спецпризначення, колишній військовополонений Володимир Жемчугов, який внаслідок вибуху травмував очі та втратив обидві руки, його дружина, волонтери, учні шкіл міста.

З нагоди Декади формування державного самосвідомлення фільм режисера Євгена Лєсного та продюсера Оксани Соколової переглянули учні 8-10-х класів з педагогами Т. О. Герасимовою-Молчан, І. Л. Суховенко, Н. Т. Кобець. Глядачі були сповнені співчуття до долі солдат та їх родин. У стрічці є інтерв'ю дружини Сергія Глондаря, у якому Катерина розповідає про біль очікування та про дочок, одна з яких ніколи не бачила тата.
   Під час заходу оператори каналу зняли сюжет, який вийде в ефір в програмі «Факти тижня. Сто хвилин з Оксаною Соколовою» цієї неділі о 18:45. Запрошуємо до перегляду!

Переглядів: 404 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »