Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 12:37

Головна » 2014 » Лютий » 28 » Військово-спортивна гра
Військово-спортивна гра

Вчора у навчальному закладі вшановували мужність та відданість тих, хто відстояв землю України у воєнний час, захистивши свій народ від рабства і ганьби, та у мирний час охороняє волю, честь і незалежність Батьківщини. За участю кадетських взводів відбулася приурочена до Дня захисників Вітчизни військово-спортивна гра-випробування «Мужність, честь, відвага».

Стройовим кроком під звуки "Козацького маршу" учасники змагань увійшли до зали і вишикувалися для здачі рапортів. Змагання відкрив директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус, який наголосив на великій відповідальності людей, що присвятили себе військовій професії, та запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про загиблих.

Право підняти Державний прапор для відкриття змагань за статутом Збройних Сил України було надано капітану команди І взводу Євгену Явтушенку. Після жеребкування для визначення порядку виступу на дистанціях команди взяли участь у конкурсі "Стойова підготовка".

Найкращий рух та виконання команд в строю продемонстрував ІІ взвод. Найкраще заспівали стройову пісню кадети ІІІ взводу. За сумою всіх вправ перемогу у першому конкурсі святкував І взвод, друге місце повів ІІ взвод, третє - ІІІ взвод.

Перед другим конкурсом "Військова смуга перешкод" кадети подивилися показовий бій у виконанні майстрів міського осередку федерації України з панкратіону. Керівник гуртка Євген Анатолійович Панченко із спаринг-партнером імітували рукопашний бій, продемонстрували елементи акробатики, силову протидію вогнепальній та холодній зброї. Кадети були в захваті від рівня їх майстерності.

При оцінюванні етапу "Смуга перешкод" ураховувався час на її долання та дотримання правил виконання, за порушення яких нараховувалися штрафні бали. Його переможцем стала команда І взвода, на другому місці був ІІІ взвод, на третьому - ІІ взвод. У конкурсі "Вогнева підготовка" представники І і ІІ взводів влучили 3 з 3-х, семикласники - 2 з 3-х пострілів.

Складовими спортивного конкурсу було підтягування на поперечині хватом згори, у якому команда ІІІ взводу перемогла з результатом, кращим за досягнення І і ІІ взводів, взятих разом, та накладання асептичної спіральної пов'язки на кисть руки, у якому семикласники також були найкращими. Зрозуміло, що вони виграли цей конкурс, друге місце посіла команда І взводу, третє - ІІ взводу.

Багатокомпонентним був також етап "Конкурсна програма". У ньому оцінювалися виготовлені взводами стіннівки (перше місце виборов І взвод), емблеми (переміг ІІІ взвод) та змагання з армрестлінгу, де найсильнішими були восьмикласники. Зведений протокол цього конкурсу зафіксував перемогу кадетів І взводу, друге місце ІІІ взводу та третє місце ІІ взводу.

За підсумками гри переможцем було визнано команду І взводу (8Б, капітан Євген Явтушенко), друге місце посіла команда ІІІ взводу (7Б, капітан Богдан Мариконь), третє - команда ІІ взводу (6Б, капітан Олексій Москаленко). Ми вітаємо переможців та дякуємо за неупереджене та об'єктивне суддівство арбітрам гри: заступнику командира батальйону з виховної роботи в/ч А0680 П. М. Гарасим'яку, представникам КОЦТКЕУМ В. М. Русіновій, К. Ю. Зайцеву, А. І. Тарнавському, судді-хронометристу Є. П. Горенко та головному судді змагань А. В. Чаловському.
Переглядів: 524 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »