Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:09

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Апрель » 3 » Мотивація до кращого навчання та оволодіння навичками
Мотивація до кращого навчання та оволодіння навичками

29 березня в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся День відкритих дверей. Для ознайомлення зі славетним навчальним закладом України, його історією, принципами навчання, умовами проживання до ліцею завітали кадети І взводу підрозділу «Сокіл» з наставниками О. В. Полуворченком та Г. В. Андрійченком. Для майбутніх вступників та їх батьків була проведена екскурсія закладом – спальними приміщеннями, навчальними класами, їдальнею, спортивними майданчиками, під час якої вони мали змогу поспілкуватися з офіцерами, вихователями, вчителями та ліцеїстами КВЛ.
   На кадетів справили враження просторі, сповнені світла і повітря, приміщення; шикарно обладнані спортивні та тренажерні зали і майданчики з відмінним покриттям; багата, різнопланового наповнення бібліотека; мультимедійний тир та велика кількість побутових кімнат.. Матеріальна база військово-спортивного напрямку, цілком знайома нашим учням, є більш досконалою та являє собою зразок, якого варто прагнути. Не даремно в багатьох шестикласників виникло бажання навчатися саме в такому закладі.

В актовій залі клубу відбулася зустріч гостей з керівництвом ліцею, під час якої начальник КВЛ генерал-майор І. В. Гордійчук розповів про основні вимоги для вступників (мотивація до навчання, заняття спортом, оволодіння англійською мовою, опанування навичками та уміннями з військової справи), вступні іспити, а також про цьогорічну інновацію – прийом на навчання дівчат (планується набір від 10 до 30 ліцеїсток у 8-й та 10-й класи).
   В ліцеї діти проходять програму загальноосвітньої школи, але з ухилом на предмети, які стануть їм у пригоді при вступі до військових вишів — фізична підготовка і «Захист Вітчизни», дівчат готуватимуть до вступу у військові виші на гуманітарні спеціальності — кібербезпека, військові психологи, військові юристи. Вступна кампанія розпочнеться 3 червня для випускників сьомих класів і 16 червня — для випускників дев’ятих класів. Двері Київського військового ліцею імені Івана Богуна відкриті для тих, хто всім серцем любить неньку-Україну та готовий стати її надійним захисником.

Інформація щодо навчання дівчат. 8-9 класи навчатимуться у приміщеннях ліцею в місті Боярка біля Києва, а 10-11 — у Києві на території головного корпусу ліцею. Наразі тривають ремонтні роботи з облаштування побуту. Зокрема, дівчата проживатимуть в окремих блоках, де будуть казарми, в яких вони спатимуть, а також санвузли з умивальниками, душовими кабінами та вбиральнями. Чи навчатимуться хлопці і дівчата в роздільних класах, залежатиме від набору: якщо вдасться набрати 30 ліцеїсток, то створять окремий клас, якщо ж їх буде менше, то дівчат розподілять у класи з хлопцями-ліцеїстами. Для вступу в ліцей потрібно буде здати нормативи з фізичної підготовки, іспити з англійської, української мови, математики, пройти медичний огляд та психологічний відбір (тест). Поза конкурсом можуть вступати до ліцею хлопці і дівчата — діти загиблих військових, для них передбачена співбесіда, але все одно психологічний тест є обов’язковим. Адже ліцей чекає на всіх тих юнаків та дівчат, які добровільно та свідомо бажають зв’язати своє майбутнє зі службою у Збройних силах України.
Переглядів: 407 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2019  »