Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 04:29

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Березень » 17 » Молодь - за єднання
Молодь - за єднання

9 березня з Києва у подорож містами України вирушив п'ятий потяг єднання України «Труханівська Січ». Метою акції є консолідація та взаєморозуміння громадян з різних куточків країни. 15 березня потяг прибув до нашого міста. Під час складання програми перебування волонтерів на Кіровоградщині обладміністрацією було визначено знайомство подорожуючих з нашим навчальним закладом. Гостинність наймолодшим учасникам акції надали кадети та ліцеїсти І-ІІІ взводів. Коротку інформацію про навчальний заклад довів директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. Гості бачили вже чимало ліцеїв та вузів військового спрямування, проте в нашому закладі їх вразила різноплановість спеціалізацій: освіта дітей з вадами зору і утримання сиріт, кадетське виховання і високого рівня хореографічна робота... Презентацію військово-спортивного напрямку, підготовлену під керівництвом В. В. Андрійченка, волонтерам представили молодші сержанти Владислав Жабко та Надія Кобець.

Гостям була запропонована екскурсійно-показова програма зведеного кадетського підрозділу з локаціями, що відбивають різні аспекти кадетської підготовки. Старший вихователь В. В. Андрійченко висловив задоволення чіткістю роботи кадетів та ліцеїстів та діями командирів середньої ланки в зонах їх відповідальності: молодшого сержанта Максима Брайченка - стройова підготовка; старшого ліцеїста Наталії Рябко - заняття з долікарської допомоги; старшого кадета Михайла Саленка - стрільби в тирі з пневматичної зброї; старшого ліцеїста Артема Тарана - показове долання дистанції на стенді для боулдерингу; кадета Андрія Чхеідзе та молодшого сержанта Станіслава Левченка - заняття в мультимедійному тирі; старшого ліцеїста Дениса Дуденка - тренування з бойового рукопашу. Користуємося нагодою подякувати за недавнє придбання - бійцівський килим - батьківському комітету кадетських класів та меценату С. В. Слюсаренку, який виклав більшу частину вартості цього вкрай необхідного для повноцінних і безпечних тренувань кадетів інвентарю. Також дякуємо керівнику гуртка КОЦТКЕУМ А. В. Чаловському за сприяння проведенню тренувань з туризму та Н. В. Мінченко за супровід екскурсії до музейної кімнати школи.

Відвідування нашого міста справило позитивні враження на учасників волонтерського потягу. Ось як прокоментувала цю зупинку одна з учасниць акції Svetlana Tereykovskaya: «Мій рідний Кропивницький, я сьогодні знову мала змогу повернутися в юність: пройтись Дворцовою вулицею, побродити твоїми валами, побувати в філармонії, впізнати улюблені будинки - шедеври давньої архітектури. Ти вкотре приємно мене вразило, моє місто. І не лише мене, а весь наш потяг «Труханівська Січ». Окреме шанування нашому гідові Віталію, працівникам їдальні та поліції, волонтерам. Так довго «Дякую!» ми ще нікому не кричали. Оркестром нас зустрічали майже в усіх містах, а ось в Кропивницькому ще й проводжали. За це окрема повага, шана і подяка. Впевнена, що молодь ніколи не забуде щире місто в центрі України. Як пам'ятаю його я: з любов'ю і вдячністю... »
Переглядів: 321 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »