Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 16:04

Головна » 2015 » Вересень » 23 » Ми всі діти твої, Україно!
Ми всі діти твої, Україно!

22 вересня в Україні щорічно відзначається День партизанської слави - свято, що є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, свідченням масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. У цей день в школі-інтернаті відбувся І етап спортивно-патріотичної гри «Козацькі забави» для учнів початкових класів. Її головною ідеєю є згуртованість українців, єдність нації попри соціальні, релігійні, расові відмінності.

Захід розпочався урочистим шикуванням, рапортами старших братчиків, презентацією символіки, примовок та девізів учнівських братств. Старший вихователь В. В. Андрійченко вручив старшим братчикам маршрутні листи, які визначали порядок проходження загонами 12-и станцій-етапів. На Географічній станції інструктори-десятикласниці Ірина Карпенко та Наталія Шаповалова перевіряли, які відомості про державу та її столицю, малу батьківщину та визначні місця Кіровограда/Єлисаветграда мають молодші школярі.

На Музичній станції дітки разом з інструкторами Анатолієм Коцуром та Артемом Тараном, вчительками і вихователями співали українські народні пісні, демонстрували знання Гімну України.

На хореографічній станції дітей зустрічали танцюристки ЗХА «Алегро». Разом з Юлією Мельник і Христиною Кім учасники гри вивчали танцювальні рухи.

Кадети Валентин Стєблін, Ярослав Коновалов, Олександр Хороший підготували для мандрівників загадки, які діти завзято розгадували на станції Загадкова. А на Казковій станції їм довелося пригадати українські народні та літературні казочки, а також відповісти на питання вікторини, яку підготували Луїза Аксьонова та Наталія Рябко.

Розминку та фізкультурні вправи діти виконували разом з Федором Єндовицьким на станції Спортивна. А на Гімнастичній Валерія Галачова та Анна Шапаренко запропонували малюкам їх улюблені рухомі ігри.

Євген Могильний, Денис Дуденко, Ігор Доценко зустрічали учнів початкової школи на Патріотичній станції. Малюки відповідали на питання про традиції та символи держави. Інструктори Математичної станції Євгеній Привалов та Олександр Федоров перевірили в дітей навички усного рахунку та запропонували створити зображення з геометричних фігур.

Малюночки на вільну тему діти малювали на Художній станції - інструктори Владислав Корнійчук та Євген Єфремов вирішили нічим не обмежувати політ їхньої фантазії.

Для всіх поколінь учасників гри станція Галаслива є одною з найулюбленіших. І цього разу малюки досхочу наволалися на різні голоси, виконуючи завдання Володимира Нертика та Максима Брайченка: і конячкою, і собачкою, і каченятком, і козенятком...

На Директорській станції представники адміністрації Н. В. Мілентій та О. Л. Балинська знайомилися з першачками та дізнавалися в більш старших, що вони знають про навчальний заклад та його керівництво. Від заступника директора загони отримали наліпки-пазли, якими наприкінці гри старші братчики прикрасили плакат із гаслом «Ми всі діти твої, Україно!».

Як і завжди впродовж більш ніж десяти років, гра відбулася на емоційному підйомі і принесла всім її учасникам безліч задоволення. Підсумки з нагородженням учнівських братств будуть оголошені під час загального зібрання ланки «Веселкова країна» дитячої шкільної організації «Сокіл».

Дякуємо організаторам заходу та волонтерам - кадетам і ліцеїстам за допомогу у його проведенні.

Переглядів: 786 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »