Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 07:14

Головна » 2016 » Листопад » 3 » Методичні спільноти вчителів
Методичні спільноти вчителів

26 жовтня працівників позашкільних навчальних закладів міста було запрошено до школи естетичного виховання «В гостях у казки» Новенської селищної ради. На її базі відбувся семінар-практикум «Педагогічна підтримка розвитку особистості в хореографічному гуртку з використанням інноваційних технологій». За відгуками одної з учасниць заходу В. М. Захаревич, гості цього дружного колективу отримали велику насолоду від спілкування з такими високими професіоналами. Семінар проходив під іронично-жартівливим гаслом «Не бійтеся досконалості, вам її не досягти» (С. Далі).
   Гості оглянули матеріальну базу ШЕВ, переглянули фрагменти уроків з гімнастики та художньої гімнастики, contemporary, народні, народно-сценічні та сучасні танці у виконанні різних вікових груп танцюристів. Вікторію Миколаївну та її колег зацікавило питання про початковий щабель підготовки учнів до середнього рівня навченості з хореографії. Користуючись нагодою і розкладом занять в цей день і час, присутні подивилися фрагмент уроку в 2 класі.
   Під час обговорення відкритих занять та підбиття підсумків керівники гуртків висловлювали почуття задоволенння від побаченого, захоплення високою виконавською майстерністю, простотою і спокійним душевним настроєм закладу. В порядку обміну досвідом роботи М. І. Русул презентував кожному рекламну продукцію. Учасники семінару бажали один одному здоров’я, творчого натхнення і досягнення поставлених завдань.

2 листопада на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського спеціалісти кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти О. М. Молчанова та В. В. Павлюх провели семінар-тренінг для практичних психологів шкіл-інтернатів та спеціальних шкіл, дитячих будинків, центрів соціально-психологічної реабілітації з проблеми «Розвиток професійної компетентності психологів в умовах освітніх змін». Його учасникам було представлено модель професійної компетентності, що включає чотири блоки: науково-теоретичну підготовку, дидактико-методичні аспекти, сучасні технології психологічного супроводу, зокрема, тренінг, воркшоп, квест тощо, та особистісну парадигму розвитку.
   У роботі семінару брала участь практичний психолог школи-інтернату В. В. Зозуля. Віта Володимирівна вважає, що в час, коли відбуваються істотні зміни в освіті, педагог має «тримати руку на пульсі», щоб бути готовими до нових умов. Як молодий спеціаліст вона отримала новий досвід, актуальну інформацію про стан розвитку спеціальних шкіл та шкіл-інтернатів області, дізналася про специфіку роботи таких закладів та роботу психолога зокрема.
   Також 2 листопада на базі ЦМСПС відбулася нарада для фахівців соціально-психологічних служб міста з проблеми «Організаційні питання функціонування проблемної групи з питань конструктивного вирішення конфліктних ситуацій», керівник М. В. Сосновська. Його учасником була соціальний педагог школи-інтернату С. М. Іващенко. Педагоги обговорили теоретичні аспекти виникнення конфліктних ситуацій в учнівському середовищі, проблему пошуку шляхів їх розв’язання та утворили мобільну групу з числа найбільш досвідчених спеціалістів, що має допомагати шкільним колективам конструктивно розв’язувати конфлікти.
Переглядів: 514 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »