Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:29

Головна » 2016 » Лютий » 9 » Майстер-класи з рукоділля
Майстер-класи з рукоділля

Як раніше анонсувалося, 8-9 лютого відбулися майстер-класи з виготовлення святкових сувенірів до Дня св. Валентина. У понеділок завідувач ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинська та педагог-організатор Н. В. Мінченко інструктували своїх асистентів. Дівчата з 6В та 8А класів навчилися виготовляти красиві «валентинки» з паперу та засвоїли схеми в'язання сердечок гачком.

Набуті вміння дозволили дівчатам стати консультантами і помічниками тих малюків, які наступного дня власноруч створювали сувеніри для благодійного ярмарку. Особливу старанність виявили другокласники; виготовити об'ємні аплікації з кумедними мишенятам та цуценятами їм допомагали також студентки педуніверситету, що проходять педагогічну практику на базі нашого навчального закладу.

Своїми ідеями та уміннями з дітьми ділилися керівники гуртків декоративно-прикладного напрямку. Л. О. Пустільнікова допомагала шестикласникам оздоблювати серветки святковим декором. Хлопці-кадети під керівництвом О. В. Іщенка виготовляли сувеніри з фанери; художнє випилювання поєднувалося з технікою випалювання. О. Р. Черчелюк вчила шестикласниць виготовленню «валентинок» з фетру. До шиття м'яких сердечок активно долучилися учні 9А класу.

Учні дуже ретельно й акуратно виконували всі технологічні дії, тому й вироби в них вийшли гідними для представлення на благодійному ярмарку: красивими, привабливими, такими, що радують очі й викликають посмішку.

У 4Б майстер-клас провела вихователь Т.В. Кулікова. Найкращі «валентинки» виготовили Софія Карпенко, Стас Сінченко, Назар Левченко, Таїсія Тимко, Карина Бахмуцька, Аліна Кондратенко, Дмитро Чернобай, Діана Гавенко, Полвна Кліменкова, Мері Арутіна.
Переглядів: 392 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »