Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 13:36

Головна » 2016 » Червень » 7 » Літо - час подорожей і пригод!
Літо - час подорожей і пригод!

Усі учні з нетерпінням чекають літа, коли шкільні будні уже позаду, оцінки - у табелях успішності, а попереду - лише відпочинок і розваги. 7В клас з керівниками О. Є Шапаренко та О. В. Лозовою традиційно відзначили закінчення навчання святом. Цього разу це була незабутня подорож до яхт-клубу «Кристал» на березі Кременчуцького водосховища.

3 червня група з 17 осіб прибула до м. Світловодськ, де школярів зустріла екскурсовод Світлана Григорівна. Від неї учні дізналися про славну історію клубу та світловодських спортсменів, що є неодмінними учасниками Всеукраїнських вітрильних перегонів. До екскурсійної програми входила дегустація ухи та катання на яхтах.

Екскурсанти розділилися на дві групи. Перша вийшла у море на яхті «Чумацький шлях» із капітаном Іваном Володимировичем Дудіновим - засновником клубу, яхтсменом, що побував у Греції, Тунісі. Друга група здійснила прогулянку з капітаном яхти «Скиталець» Олександром Івановичем Швецом. Екстрим, чудові краєвиди, відчуття простору, величі, свободи - все це вражало!

Яхтсмени розповіли дітям про особливості вітрильного спорту, власні подорожі та змагання. Батьківські здібності та любов до вітрильників успадкував Борис Швець. Саме Олександр Іванович був першим тренером спортсмена, який у квітні під час реґати «47 Trofeo Prinseca Sofia» біля узбережжя Іспанії виборов право представляти Україну на цьогорічних Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро. У активі майстра спорту, чемпіону України в класі Вeneteau Platu 25 та в класі човнів 470 Бориса Швеця є золота медаль VI Всесвітніх військових ігор (жовтень 2015 р., Південна Корея), тож бажаємо земляку повернутися з медаллю і з Ріо!

Після морської прогулянки діти продовжили відпочинок на чистому пляжі, зробили безліч фотознімків на згадку.
   До рідного Кіровограду школярі повернулися із враженнями, які залишаться назавжди, бо вони того варті!
Переглядів: 352 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »