Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 06:59

Головна » 2015 » Червень » 15 » Літні польові збори (ІІ взвод)
Літні польові збори (ІІ взвод)

ІІ кадетському взводу з керівниками групи О. М. Кравченком та Л. В. Сергеєвою припало перебування у польовому таборі 6-7 червня. Група благополучно здолала дистанцію від школи-інтернату до розташування табору, адже у її складі був такий знавець військової топографії, як Олег Пашков.

На фінішу дистанції хлопці натрапили на засідку, яку влаштував 6Б. Добре ще, що зустріли їх не лише пастками, а й смачним обідом. Після перепочинку кадети зайнялися військово-технічною підготовкою: рили окопи, стріляли з пневматичної зброї, долали паралельну (циркову) переправу та опановували «тарзанку» як засіб долання перешкод.

Спортивна програма також передбачала набуття навичок з плавання. Хлопці із задоволенням пірнали з пірсу штучної водойми бази відпочинку «Гірняк», хлюпалися у приємній в літню спеку воді та від захвату і надлишку почуттів освідчувалися у коханні світові взагалі та школі зокрема.

Найкращим плавцем взводу очікувано став чемпіон міста Артур Токарський. Владислав Ковальов був самим влучним стрільцем. Зі спортивно-туристичними вправами найліпше впоралися Владислав Жабко, Олег Бондарєв, Данило Чаплига.

Також кадети підтримували життєдіяльність табору, готували їжу тощо. У нічний час було виставлено караул, вартові по двоє обходили табір, зміна відбувалася щодві години.

Романтично налаштовані семикласники вирішили ночувати просто неба, полишили намети та розташувалися навколо багаття. Ніч була без опадів, і цим планам ніщо не завадило. Наступного дня кадети ІІ взводу завершили програму перебування у таборі.

Міні-звіт про перебування у польовому таборі наступної групи учасників зборів див. далі.
Переглядів: 512 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »