Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 18.09.2021, 21:22

Головна » 2015 » Червень » 12 » Літні польові збори (ІV взвод)
Літні польові збори (ІV взвод)

Кадети 6Б класу для перебування у польовому таборі сформували дві групи: 4-5 червня збори відбулися для відділення із старшим Станіславом Левченком, керівник І. С. Черчелюк, 5-6 червня - із старшим Максимом Шведюком, керівник О. П. Горенко.

У складі шестикласників є вже досвідчені туристи, що здійснювали навіть багатоденний похід. Тому саме кадети IV взводу продемонстрували найбільше організованості та витривалості, а С. Левченко виявився одним з найкращих командирів – впевненим, авторитетним, який без метушні керував своїм підрозділом.

Порадниками хлопців та помічниками педагогів під час переходу були старші кадети – члени штабу Олег Пашков та Артем Таран. Мандрівники впевнено орієнтувалися по карті і послідовно пройшли п'ять контрольних пунктів.

Про ретельну та вдумливу роботу керівників штабу над маршрутом свідчить той факт, що КП №3 вивів хлопців до джерельця, біля якого вони трохи перехопили та запили свій ланч ключовою водою, а КП №5 – до водоймища, в якому хлопчаки досхочу нахлюпалися.

В околі табору кадети І групи помітили засідку, що влаштували п’ятикласники, обійшли її, підступно зайшли з тилу та успішно атакували супротивника. Вигадка п’ятикласників їм сподобалася, і вони самі спорядили пастку для групи, що йшла їм на зміну. Таким чином, і у військовій грі з умовною обороною, і у грі з умовним захопленням об'єктів вони вийшли переможцями.

Отримавши табір у своє розпорядження, шестикласники під керівництвом О. Пашкова та А. Тарана облаштовували територію, рили окопи, тренувалися у стрільбі та виконували інші військово-спортивні вправи. Кадети повечеряли смаженою картоплею та кашею, попили чаю, виставили чергових по периметру табору та дуже дисципліновано пішли спати.

Наступного дня хлопці впоралися з усіма звичними ранішніми справами (зарядка, гігієнічні процедури, сніданок) та приступили до виконання вправ під наглядом старших кадетів. На обід І. С. Черчелюк пригостив своїх вихованців власноруч приготовленою мамалигою, і учасники польових зборів рушили додому.

Суворе дотримання режиму напередодні позначилося на впевненому проходженні зворотного маршруту. Саме шестикласники, за свідченням керівника штабу В. В. Андрійченка, здолали найдовшу ділянку шляху і пройшли всі КП, вміло розрахувавши власні сили, не скаржачись на втому і спеку.

Фотохронікер походу І. С. Черчелюк зробив для нас і ось ці ліричні кадри та додав, що хлопцям дуже сподобалося не лише перебування у таборі, а й навколишні краєвиди, адже навіть місцеві мешканці не гадали, що поблизу Кіровограда можна побачити таку красу!

Міні-звіт про перебування у польовому таборі наступної групи учасників зборів див. далі .
Переглядів: 566 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »