Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 11:12

Головна » 2015 » Червень » 10 » Літні польові збори
Літні польові збори

Відповідно до «Положення про кадетські класи» кадетська освіта у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» характеризується проведенням у навчальному закладі додаткових занять спортивно-туристичного та військово-прикладного напрямків, зокрема, під час літніх польових зборів. Цього року вирішено долучити до польового табору не лише старшу ланку, а й особовий склад усіх кадетських взводів, навіть вихованців п'ятого (передкадетського) класу. Очевидно, що реалізація цих намірів вимагала ретельної підготовки і сукупних зусиль багатьох спеціалістів, що працюють із впровадження кадетського компоненту.

Було сформовано штаб табору у складі: начальник табору В. В. Андрійченко, заступник начальника табору О. П. Капчеля, комендант Артем Таран, кашовар Олег Пашков. Табір було розташовано у діброві поблизу колективного сільгосппідприємства «Тюльпан» (район бази відпочинку «Гірняк»). Місце дислокації обрано з урахуванням того, що кадети мають прибувати до табору пішим порядком, виконуючи під час переходу завдання з військової топографії та спортивного орієнтування.

Підготовкою маршруту, вибором КП, виготовленням карт займалися О. П. Капчеля та В. В. Андрійченко. Обов'язки квартир’єрів виконали О. В. Полуворченко, О. В. Іщенко, Є. П. Горенко. Разом із членами штабу вони облаштували наметове містечко, польову кухню, підсобні об'єкти (погреби для води, продуктів харчування, яма для сміття, туалет), стрілецькі позиції тощо. Частину роботи з облаштування, посильну підліткам, у якості одного з практичних завдань виконували і кадети.

Міні-звіт про перебування у польовому таборі першої групи учасників зборів див. далі
Переглядів: 514 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »