П`ятниця, 18.10.2019, 01:51

Головна » 2019 » Вересень » 25 » Ліцей «Сокіл» - майданчик для обговорення та апробації освітніх інновацій
Ліцей «Сокіл» - майданчик для обговорення та апробації освітніх інновацій

21 серпня гостями ліцею «Сокіл» були слухачі курсів підвищення кваліфікації з проблеми «Формування творчої та практичної компетентностей в умовах гурткової роботи». Для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва та їх наукового керівника Ю. В. Міцай директор центру позашкільного виховання «Оріон» О. Л. Балинська організувала презентацію закладу та практичне заняття. Під час підготовки та проведення майстер-класу з виготовлення великоднього сувеніру «Півник» та подарункової скриньки Олені Леонідівні допомагали педагоги центру Л. О. Пустільнікова, К. І. Томко, Т. В. Гаврилова. Майстер-клас з техніки пісочної анімації провели спеціалісти центру дитячої та юнацької творчості. Слухачі отримали позитивні емоції, приємні враження та набули нові навички, які мають намір застосувати у власній практичній роботі.

29 серпня на базі освітнього закладу було організовано секційні засідання міського освітянського форуму, проведеного у форматі «ED Camp». У практичній частині секції педагогів корекційного напрямку та практичних психологів свій досвід реалізації педагогіки партнерства поширювали вчителі-дефектологи ліцею «Сокіл». Вчитель-тифлопедагог Н. О. Сивиринчук була одним з модераторів кластерної локації «Використання сендплею у корекційно-розвитковій роботі». Вчитель-логопед О. Є. Кушпіль презентувала цікаву колегам рухливу локацію «Ігри на асфальті в роботі вчителя-логопеда».

23-24 вересня у ліцеї «Сокіл» відбулася міська презентація освітньо-мотиваційного проекту «По слідах CHORNOBYL», започаткованого управлінням освіти Кропивницького разом із НТУ «Харківський політехнічний інститут». Науковці з ХПІ, аби змінити ставлення учнів до вивчення природничо-математичні наук, взяли відомий історичний факт – аварію на Чорнобильській АЕС – та створили навколо нього міждисциплінарний проект. У перший день з ним ознайомилися міські вчителі фізики, хімії, біології, історії, предмету «Основи здоров’я», педагоги-організатори, а наступного дня на уроках з природничих дисциплін до проекту долучилися старшокласники.

Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »