Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 23:14

Головна » 2017 » Листопад » 14 » Ласкаво запрошуємо до початкової школи!
Ласкаво запрошуємо до початкової школи!

Зусиллями адміністрації та педагогічного колективу, співпрацею з громадськістю микрорайону створений позитивний імідж нашого навчального закладу. Його своїми успіхами, творчими і спортивними перемогами, суспільно-корисними справами підтримують учні, кадети та ліцеїсти. Чимало родин не лише Новомиколаївки, а й інших районів міста та приміських населених пунктів віддають перевагу школі-інтернату, ліцею «Сокіл» під час вибору освітнього закладу для своїх дітей.
   До кінця жовтня вже повністю укомплектовані 4 перших класи наступного 2018/2019 навчального року – подано більше ста заяв. На загальних зборах батьків майбутніх першокласників ближче познайомили з умовами перебування в закладі, напрямками діяльності та формами позакласної роботи. Директор закладу С. Д. Сторчаус представив батьківській громадськості своїх заступників та оголосив початок роботи підготовчих класів.

Нових членів шкільної родини радо вітав центр позашкільного виховання «Оріон». Заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій яскраво представила його педагогічний колектив і вихованців. У 17-и гуртках різних напрямків і нових школяриків навчать співати, танцювати, малювати, вишивати, грати у футбол і волейбол, прийомам тхеквондо і хортингу. Для хлопців-кадетів гурткова робота спрямована на військовий вишкіл, фізичне загартування, виховання патріотизму.
   Присутні оглянули виставку робіт, створених учнями школи разом з батьками та під час занять гуртків «Юний художник», «Рукодільничка», «Умілі руки» та «Український сувенір». У концертній програмі натхненно виступили вихованці гуртка «Мрія» Тетяна Головацька, Крістіна Куженко, Владислава Умрихіна, Денис Каплунов, Єлизавета Бондарєва, керівник Крістіна Іванівна Томко; вокального ансамблю «Даринка», керівник Тетяна Володимирівна Гаврилова; зразкового хореографічного ансамблю «Алегро», хореограф Вікторія Миколаївна Захаревич, художній керівник Юрій Васильович Мілентій, вихванець гуртка «Виразне читання» Олександр Куцин, керівник Вікторія Петрівна Прошаченко.

Наша школа - це особлива країна, Країна дитинства, в якій яскравим суцвіттям є талановиті учні та їх вчителі – майстри високої професійності, що долучають своїх вихованців до світу краси та гармонії, вчать тонко розуміти мистецтво, ведуть до нових перемог, підтримують та розвивають нові таланти.
Переглядів: 333 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »