Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 10:48

Головна » 2015 » Вересень » 4 » Курси вихователів
Курси вихователів

Напередодні нового навчального року І. С. Черчелюк, Т. В. Кулікова, А. А. Іванова, В. В. Андрійченко, Л. О. Бабичева, О. В. Мартиненко, О. В. Яковлєва, К. О. Бахмат, Н. Т. Кобець підвищували кваліфікацію на курсах вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

З урахуванням побажань слухачів до навчально-тематичного плану було включено практичні заняття «Попередження синдрому професійного вигорання», «Індивідуально-психологічні особливості обдарованих дітей», «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у практику роботи вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів», «Застосування інформаційно-комунікативних технологій у роботі вихователя», «Моделювання режимних моментів, виховних заходів та плану роботи вихователя загальноосвітніх шкіл-інтернатів» тощо.

Педагогічну практику було проведено на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Директор школи С. Д. Сторчаус ознайомив слухачів з нормативно-правовим забезпеченням та сучасними підходами до організації діяльності вихователя школи-інтернату. Координатор роботи педагогічного колективу з впровадження кадетського напрямку освіти, старший вихователь, керівник гуртка «Сокіл» В. В. Андрійченко поділився з колегами досвідом роботи вихователів школи-інтернату з національно-патріотичного, морального та фізичного виховання. Слухачі побачили фрагменти занять гуртків і секцій кадетів, відвідали інтерактивний віртуальний та справжній тир, взяли участь в обговоренні проблем виховання та ролі й місця вихователя у цьому процесі.
   Слухачі побачили цілісну систему роботи вихователя школи-інтернату як сукупність закономірно побудованих, динамічно пов’язаних компонентів, опрацювали зміст навчально-методичного забезпечення роботи вихователя, отримали методичні рекомендації щодо обліку та ведення документації.

Вихователі провели круглий стіл «Співпраця з громадськими організаціями у процесі підготовки та проведення краєзнавчих і доброчинних проектів», на який були запрошені представники міських громадських організацій «Серця матерів», «Кіровоград волонтерський», «Спільна дія», на якому активно обмінювалися напрацюваннями з національно-патріотичного виховання в сучасних умовах.

Під час практичного заняття «Виховання національно-патріотичних почуттів вихованців засобами декоративно-прикладної творчості» вихователі виготовили обереги-мотанки та інші сувеніри, які були передані волонтерам для передачі військовим на Сході України. Педагаги брали участь у роботі творчої групи «Сучасні підходи до організації вільного часу вихованців».

У позанавчальний час керівник курсів Л. В. Місюня ініціювала екскурсію центральною частиною міста з відвідуванням Кіровоградського краєзнавчого та художнього музеїв. На конференції з обміну досвідом слухачі активно презентували власні педагогічні напрацювання. Бажаємо вихователям творчого нового року!

Переглядів: 465 | Додав: Yulia | Рейтинг: 2.0/1

«  Вересень 2015  »