Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 00:22

Головна » 2015 » Вересень » 3 » Круглий стіл музеєзнавців
Круглий стіл музеєзнавців
Клацніть, щоб збільшити карту місць, які варто відвідати
   28 серпня галерея «Єлисаветград» разом з відділом культури і туризму Кіровоградської міської ради організували круглий стіл «Творчі простори міських музеїв». До участі у ньому було запрошено працівників міських, шкільних та відомчих музеїв та провідні краєзнавці міста. Школу-інтернат, ліцей «Сокіл» на заході представляла завідувач музейною кімнатою історії школи Н. В. Мінченко. Усього у кіровоградській музейній палітрі близько 30 музеїв різної форми власності та профілів. Вони мають цікаві зібрання та колосальний потенціал, який ще недостатньо використовується у культурологічному просторі краю. На засіданні піднімались питання інтеграції всіх музеїв міста для створення єдиної концепції історії розвитку міста, дослідження «білих плям» в історії Кіровограда, обміну досвідом музейної справи. З цією метою було створено Музейний клуб, засідання якого проводитимуться щоквартально.

Учасники круглого столу ознайомилися із експозицією галереї, що надала музейникам майданчик для спілкування. Організаторами було видано буклет-довідник міських музеїв та карту кіровоградських пам'яток, які класні керівники та вихователі можуть використати для краєзнавчої роботи та патріотичного виховання учнів.
   А у селищі Димитрове Олександрійської міськради у приватному будинку створюється незвичайний музей - музей гладіолусів. Ініціатор майбутньої експозиції - місцевий селекціонер і агроном Ігор Гречаний. Експонатами стануть тисячі фотографій гладіолусів, матеріали з агротехніки, креслення, інструменти, листування з іменитими гладіолусоводами. Чудові квіти прикрасять палісадник будинку. Зважайте на це, коли будете планувати поїздки до Олександрії.
Переглядів: 379 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »