Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 10:42

Yulia

Головна » 2015 » Березень » 10 » Краса жіноча - теплий подих квітки!
Краса жіноча - теплий подих квітки!

6 березня учні та чоловіки школи-інтернату, ліцею «Сокіл» вітали з жіночим святом мам і бабусь, вчителів та колег, подружок та сестричок. Із задоволенням прийняла запрошення переглянути святкову програму «Краса жіноча - теплий подих квітки!» ветеран Великої Вітчизняної війни, член шефської ради музею Бойової слави школи Марія Петрівна Майданюк. Уславлену партизанку радо привітали третьокласники.

І Марії Петрівні, і всім присутнім в залі дуже сподобалась концертна програма, майже всі художні номери якої були прем'єрними. Першими на сцену ведучі свята випускниця Анастасія Тімошенко та кадет І взводу Максим Брайченко запросили переможців міського конкурсу вокально-хорового мистецтва «Голос Кіровоградщини» вокальний ансамбль «Даринка». Вихованці Т. В. Гаврилової виконали пісню «Просто, просто мы маленькие звезды».
   До них приєдналася танцювальна пара з 1Б класу з рок-н-рольною композицією «Марина». Продовжили виступ дитячого блоку учні 1В класу, які під керівництвом вихователя С. В. Фабрики вивчили вітальні віршики, а також подарували глядачкам гілочки верби з пухнастими бруньками. Не залишила байдужими глядачів заходу приваблива вокальна композиція «Ти мене любиш?..» у виконанні першокласників Лізи Бондарєвої та Назара Лісова. А учень 3А класу Денис Каплунов свій цікавий вокальний виступ «Мама-почемучка» підготував разом з матусею.

Вітаннями від юних джентльменів з 3А розпочалася презентація блоку «Сузіря "Оріон"», який ЦПВ готує до творчого звіту навчального закладу, який відбудеться в обласній філармонії 12 березня. До цієї події ЗХА «Алегро» підготував нову танцювальну композицію. Танок «Кара деніз» викликав в глядачів шквал позитивних емоцій. У дуже швидкому темпі «алегрівці» справились з надзвичайно складними танцювальними рухами, чим заслужили слова захоплення і поваги на свою адресу та на адресу керівника колективу Ю. В. Мілентія.
   На високому професіональному рівні в цей святковий день прозвучали пісні у виконанні переможця міського конкурсу вокально-хорового мистецтва «Голос Кіровоградщини» Владислави Умрихіної (3Б) та володаря Гран-прі конкурсу десятикласниці Інни Гончаренко. А фінальним акордом програми стала вокально-хореографічна постановка «Вітчизна» з незрівнянними солістами О. В. Полуворченком та Я. І. Стасом.

Краса жіноча, теплий подих квітки,
Коханий погляд радісних очей.
Тендітна усмішка, котра так личить жінці
Засліплює, як перший Божий день.

Микола Щасливий

Переглядів: 614 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0