Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:37

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Краєзнавча подорож
Краєзнавча подорож

Нещодавно шестикласники урочисто відзначили свій перехід у статус кадетів. Цій події передувала більш ніж річна підготовка, в тому числі з формування та згуртування дитячого колективу. Одним із заходів, спрямованих на реалізацію цього завдання, була проведена за ініціативи самих майбутніх кадетів мандрівка-розвідка.

Експедиція за маршрутом в. Короленка - в. Лісопаркова - переправа через р. Інгул - Балашівка - Злодійська Балка - в. Короленка відбулася з нагоди Дня партизанської слави України і була приурочена до вшанування пам'яті учасників Руху Опору.

Групу з 22-х шестикласників очолювали педагоги-наставники В. В. Андрійченко та Д. Г. Жабковський та їх помічники з числа кадетів О. Пашков, Є. Тинок, А. Таран. З виготовленням карти маршруту допоміг О. Ф. Лафа.

Рух за маршрутом супроводжували пізнавальні бесіди: Денис Григорович надавав учням інформацію про гідрологію ландшафту та рослинність, що траплялася на шляху, а Валерій Володимирович давав краєзнавчі пояснення щодо об'єктів на маршруті.

Загальна довжина шляху, що подолали мандрівники, склала понад 25 км. На кінцевому пункті маршруту дітей зустріли «квартир’єри» - вихователі Н. Ю. Сухова, К. О. Бахмат та представник батьківського комітету С. М. Смутко. Вони дісталися обумовленого місця автотранспортом та завчасно розбили бівак і підготували обід на всю команду.

Досить втомлені хлопці із задоволенням підкріпилися неймовірно смачною кашею та ароматним чаєм із сиром. Принагідно дякуємо батьківському комітету 6Б класу за придбаний на потреби кадетів 15-літровий казан.

Після нетривалого перепочинку майбутні кадети під керівництвом К. О. Бахмата мали тренувальні стрільби з пневматичної гвинтівки з діоптричним прицілом. По їх завершенні загін рушив у зворотню дорогу.

Навіть дрібний дощ, що почався, не зіпсував піднесеного настрою і не зашкодив здоров'ю мандрівників.
   Дякуємо організаторам подорожі, а також кадетам О. Пашкову та А. Тарану, яким довелося приводити в порядок спорядження, що використовувалося

Переглядів: 505 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2015  »