Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:45

Головна » 2017 » Травень » 26 » Китайське свято в юнацькій бібліотеці
Китайське свято в юнацькій бібліотеці

24 травня у обласній бібліотеці для юнацтва в рамках бібліопроекту «Креативна середа» відбувся fun-travel «Китай: дивовижна країна чи цілий світ». На захід були запрошені дев'ятикласники школи-інтернату з вихователем Л. В. Сергеєвою. Про Китай – країну з унікальною культурною спадщиною, батьківщину багатьох технічних винаходів, які змінили долю людства – відвідувачам розповіли китаєзнавці перекладач Сергій Замуруєв та президент Федерації кунгфу Кіровоградської області Руслан Бєланов.

На початку спілкування, аби з'ясувати, наскільки публіка знайома з предметом розмови, Руслан Валерійович провів вікторину для учасників заходу. Найбільш обізнаними виявилися Аліна Гонтар та Ірина Мілецька, які у підсумку отримали сувеніри від організаторів. Потім Руслан Бєланов розкповів про національні традиції, релігію, мистецтво, культуру, бойові мистецтва Китаю та разом з юними організував показові виступи з бойового мистецтва кунгфу. Гості заходу побачили вправи зі зброєю – списами, мечами та віялами, театралізовану боротьбу із драконом, одиночні та групові бої. З «китайською гімнастикою» відвідувачі знайомилися разом з багаторазовою чемпіонкою України Владою Аксьоновою.

Сергій Миколайович Замуруєв влаштував заочну екскурсію сучасним Китаєм, який часто відвідує. Учні почули про цікаві звичаї китайців, китайську кухню та чайну церемонію, спробували різні сорти чаю та традиційне китайське печиво з передбаченнями. Охочі могли попрактикуватися з користування кітайськими паличками для їжі. Досить впевнено це робила Аліна Гонтар.

Також дев’ятикласники знайомилися з особливостями китайської мови і каліграфії та брали участь у майстер-класі, під час якого писали ієрогліфи водою в справжніх китайських «прописах». Цікаво, що після висихання води усе написане зникало, і наступний учасник міг писати нові ієрогліфи.
   Учні отримали чудові враження та безліч цікавої інформації. Дякуємо організаторам зустрічі за запрошення!
Переглядів: 300 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »