У навчальних закладах Кіровоградщини триває Тиждень пожежної безпеки. За його планом 11 листопада вихователі 1В і 6В класів А. А. Іванова та Н. Т. Кобець провели для своїх вихованців відкритий виховний захід «Червона квітка - друг і ворог», який відвідала голова методоб'єднання вихователів Л. В. Сергеєва.
Свою бесіду з учнями педагоги розпочали з нагадування, що пожежа - найстрашніше лихо, яке лишило свої сліди в історії всіх епох і народів. Тисячі поселень зникли у велетенських язиках полум'я; вогонь забрав десятки тисяч людських життів, скалічив здоров'я і долі мільйонів людей.
Під час заняття учні ознайомилися з історію виникнення пожежної служби, з'ясували джерела та наслідки пожежі в побуті, переглянули відеоролик з попередження небезпеки. Діти читали вірші, доповнювали речення, наввипередки відгадували загадки.
Шестикласники підготували малюнки і плакати з пожежної безпеки та влаштували виставку, яка зацікавила їх молодших товаришів. Наприкінці заходу учні повторили основні правила запобігання пожежам.
Педагоги впевнені, що захід сприяв вихованню в учнів відповідального ставлення за свої вчинки, прагнення зберегти своє здоров'я і майно, шанобливе ставлення до людей, чия професія - пожежник, та почуття вдячності їм.