Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 10:56

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Май » 30 » Кадетський вишкіл
Кадетський вишкіл

Із завершенням навчального року не припиняються спеціальні військово-спортивні тренування для кадетів і ліцеїстів, вдосконалення їх бойових умінь та навичок. Цікаві різнопланові заходи пропонує ЦОТП «Цитадель», керівник Олег Ковальчук. Олег Васильович є керівником Федерації військово-спортивного хортингу Кіровоградської області, і багато учнів школи проходять тренування та беруть участь у змаганнях з цього виду спорту; лідером групи є старший ліцеїст Артем Таран. 25 травня у Верховній Раді проголосоване внесення змін до закону про фізкультуру і спорт, яким вводиться поняття «національний вид спорту» як такий, що заснований на національно-культурних традиціях: хортинг, бойовий гопак, рукопашний бій «Спас».

21 та 28 травня ЦОТП «Цитадель» було організовано чергові кадетські тренування з тактики. Заняття на пересічній місцевості (р-н Балашівка) та на базі готелю «Турист» (дії в міських умовах) відбулися для двох тактичних груп з числа вихованців V взводу, педагоги-наставники В. В. Андрійченко, Н. Ю. Сухова, Д. О. Куліш, Н. В. Мінченко.

Кадети ІІ взводу активно співпрацюють з ВГО «Сокіл». Заступником голови міського осередку цієї організації є старший кадет Михайло Саленко. 20 травня під час спільного заняття відбулося тренування з загальної фізичної підготовки та тактики ведення бою в лісовій місцевості. Інструктором був боєць 17-го батальйону 57-ї бригади, якого члени організації звуть друг Зелений.

Переглядів: 676 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »