Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:22

Головна » 2019 » Березень » 15 » Кадетські заняття
Кадетські заняття

13 березня особовий склад кадетського підрозділу відзначив День українського добровольця. Спільний захід було організовано разом з 12-м територіальним загоном Української добровольчої армії в Кіровоградській області, командир Ігор Козуб. Урок мужності, проведений представниками терзагону, включав лекцію «Добровольчий рух в Україні. Цілі, завдання та вектори розвитку УДА» та розповідь про перебування вихованців у таборі «Юний доброволець». Ветерани окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 підготували виставку сучасного озброєння, продемонстрували уламки та осколки трофейного боєкомплекту, боєць з позивним «Шаман» прокоментував відеоматеріали та пояснив особливості використання стрілецької зброї в зоні бойових дій.

По тому особовий склад двома навчальними групами відбув на практичні заняття. Гості зазначили відмінні знання кадетів щодо матеріальної частини стрілецької зброї. Після виконання вправ з розбирання/збирання АК-47 командир терзагону УДА Ігор Козуб вручив відзнаки організації кращим кадетам молодшому сержанту Данилу Чумаченку, старшим кадетам Денису Крайку та Станіславу Половенку.

Ліцеїсти мали заняття з надання першої домедичної допомоги. Дуже якісно, наочно і доступно для старшокласників тренінг провів інструктор з тактичної медицини Сергій Тарануха. Учні відпрацьовували вміння накладання джгут-турнікету та тиснучої пов'язки на рану. Інструктор наголосив на важливості практичних навичок у період війни та в мирний час.

До їх формування долучаються й спеціалісти інших партнерських організацій. В рамках занять зі спортивного туризму кадети І взводу з наставником тренером І. П. Поліщуком відвідали Кіровоградську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України, де вчилися надавати першу домедичну допомогу у випадках різних видів травм.
   Цикл планових занять щодо долікарської допомоги в «червоній зоні» керівництво кадетського підрозділу організувало спільно з військовослужбовцями в/ч А0680 Сил Спеціальних Операцій. Крім теоретичних та практичних занять з польової медицини фельдшер Максим провів профорієнтаційну роботу, спрямовану на підбір кадрів для підрозділів ССО.
   Також на запрошення навчального закладу до занять з кадетами долучаються військовослужбовці в/ч 3011 стрілецького батальйону Нацгвардії. Штатне заняття, проведене 14 березня, включало профорієнтаційну бесіду щодо навчання в закладах освіти системи НГ, зокрема про свій виш розповів випускник Харківської академії Національної гвардії ст. л-т Гавриленко; теоретичне заняття з вивчення матеріальної частини стрілецької зброї; практичне заняття з розбирання/збирання зброї IV розряду.
   Дякуємо партнерам за співпрацю з патріотичного виховання учнівської молоді, за набуті учнями корисні вміння та навички.
Переглядів: 114 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »