Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 26.09.2021, 23:50

Головна » 2014 » Грудень » 10 » Кадетські урочистості до Дня Збройних сил України
Кадетські урочистості до Дня Збройних сил України

У святково прикрашеній актовій залі лунають військові та козацькі марші – це кадети збираються на урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Розділити з ними свято, що відбулося у навчальному закладі 5 грудня, прийшли рідні кадетів, друзі школи та найбільш шановані та бажані у цей день гості - українські військові, учасники бойових дій Андрій Куженко, Сергій Шагін, В'ячеслав Шевченко, Сергій Малиновський.

Церемонія розпочалася із внесення Державного прапору та виконання Державного гімну. Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус привітав присутніх та запропонував вшанувати хвилиною скорботи загиблих на війні.
   Потім з промовою про давню та новітню історію Української Армії виступив керівник з військової підготовки навчального закладу старший лейтенант О. П. Капчеля. Він повідомив присутніх, що згідно зі статутами ЗСУ, військовими традиціями від князя Олега до нашого часу кожен військовий підрозділ має право на свій бойовий прапор, який є символом його честі, доблесті, слави. 120 учнів школи-інтернату формують склад кадетського підрозділу і віднині теж матимуть прапор, який зобов’язує кожного кадета віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу. Прапор кадетського підрозділу є почесним знаком, що визначає особливість підрозділу, його призначення, історію та заслуги і свідчить про приналежність кадетів до військового братства України.

Настоятель Свято-Володимирського храму УАПЦ отець Йосип провів ритуал освячення прапору, який відтепер буде взірцем бойового духу кадетства, носієм честі і гідності, та благословив кадетів і вихованців.

Педагог-організатор Н. В. Мінченко оголосила наказ директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» «Про присвоєння кадетських звань». Чергове звання «старший кадет» з врученням кадетських відзнак було присвоєно кадетам І взводу Денису Дуденку, Ярославу Коновалову, Владиславу Корнійчуку, Дмитру Кравчуку, Артуру Малиновському, Роману Мєткому, Євгену Могильному, Володимиру Нертику, Олександру Хорошому, Федору Єндовицькому, Володимиру Шевченку, кадетам ІІ взводу Данилу Шамру, Олегу Пашкову, Олексію Москаленку, кадетам ІІІ взводу Богдану Мариконю, Івану Баці.

Тепло вітав зал тих, без кого неможливе повноцінне виховання кадетів – їх батьків. Директор школи С. Д. Сторчаус Сергію Дмитровичу вручив Подяки за виховання дітей батькам та опікунам кадетів Олега Бондарєва, Олексія Москаленка, Івана Баци, Івана Буряченка, Вадима Заболотного, Дмитра Ярошенка, Максима Брайченка, Федора Єндовицького, Сергія Інєєва, Дмитра Кравчука, Євгена Могильного, Михайла Сидоренка, Олександра Федорова.

Грамотами за досягнення в бойовій підготовці були нагороджені кадети Денис Дуденко, Артур Малиновський, Володимир Нертик, Роман Мєткий; кращими у спортивній підготовці були визнані Олександр Шмир, Богдан Гречук, Олексій Лашко, Дмитро Бавикін. Не обійшли в цей святковий день увагою і викладачів додаткових кадетських дисциплін – справжніх професіоналів, які віддають душу й серце своїм вихованцям, є наставниками і партнерами кадетів в їх нелегкому кадетському навчанні. висловлює Щиру подяку адміністрації навчального закладу було висловлено спеціалістам, що працюють з реалізації кадетського напрямку освіти, А. В. Чаловському, В. М. Русіновій, А. І. Шаповалову, А. В. Гусаку, колективу спорткомплексу «LEX» та його директору Т. Ю. Ходикіній.

Після завершення офіційної частини за командою командира почесної варти група прапороносців звільнила сцену для шкільних митців. Учні 3А класу виконали пісню «Україна-мати»: ми за волю, ми за мир, за щасливе свято! Пісню-напуття «Соколята» заспівав працівник ЦПВ «Оріон» Я. І. Стас; запальну «А я живу на рідній Україні» солістці ансамблю «Мрія» Інні Гончаренко допомогли виконати танцюристи ЗХА «Алегро».

Мирного неба та благополуччя всім на Україні!
Переглядів: 659 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »