Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 12:09

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Февраль » 20 » Кадетське виховання
Кадетське виховання

Педагог-наставник VI кадетського взводу О. В. Полуворченко запропонував своїм вихованцям дуже цікаве дозвілля, що поєднало розваги та спеціальні кадетські заняття, - тренування у Центрі оперативно-тактичної підготовки «Цитадель». Зустріч з інструктором центру О. В. Ковальчуком відбулася 19 лютого. В доступній формі, з урахуванням вікових особливостей молодших кадетів Олег Васильович прочитав коротку лекцію про бій в міських умовах (як правильно тримати зброю, займати позицію відносно противника тощо), після чого учасники тренувань мали нагоду випробувати отримані знання у бою.

Кадети отримали окуляри та страйкбольну зброю – дуже реалістичну, наближену до військової за масогабаритними характеристиками. За легендою, одна група імітувала захоплення приміщення «злочинцями», іншій групі потрібно було їх знешкодити; учні без зброї грали роль цивільного населення. Після кількох «боїв» кадети усвідомили складність ведення бою у міських умовах, однак отримали величезне задоволення від тренувань та набули знання та навички з тактичної підготовки.

Кількома днями раніше подібне тренування мали кадети ІІ взводу. На думку педагога, у освіті кадетів такі заняття мали б бути обов'язковими та регулярними, з відповідним фінансуванням, адже оперативно-тактична підготовка є важливою у професійному становленні військових та правоохоронців - фахів, на здобуття яких і зорієнтовано кадетську освіту.
   Дякуємо інструктору за увагу до наших вихованців, професіоналізм і компетентність.

Переглядів: 437 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2017  »