Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 10:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Май » 23 » Кадетська мандрівка
Кадетська мандрівка

Кадети IV взводу задумали суто чоловіче дозвілля - виїзд на рибалку з ночівлею. 19 травня після уроків десять восьмикласників з педагогом-наставником Є. П. Горенком відбули до с. Федорівка Кіровоградського району. На березі Лозоватки хлопці розкинули три намети, прикормили свою майбутню здобич та самі попоїли узятими з дому бутербродами. До темна провели час за вудками, але покуштувати свіжою юшкою не судилося: здійнявся вітер, пішов дощ, і хоча клювання й було, за складної погоди та без особливих навичок виловити нічого не вдалося. Проте смачну вечерю кадети таки скуштували: бабуся Віталія Кохана Раїса Павлівна пригостила хлопців домашнім молоком та свіжоспеченим хлібом, допомогла начистити картоплі для смаження. Ввечері хлопці поганяли в футбол з місцевими підлітками, а потім до півночі обмінювалися враженнями та теревенили біля багаття.
   Вдруге свою вдачу рибалки випробували на ранковій зорі, для чого піднялися аж о 4-й годині. Знов нічого не впіймали, проте за тим ніхто не шкодував: чудові краєвиди, чисте повітря, річна свіжість, привітне місцеве населення - все це зробило подорож справжнім відпочинком для душі. Після сніданку яєчнею з ковбасою хлопці відбули до міста - задоволені, сповнені позитивних емоцій, приємних вражень і нових сил для останнього навчального тижня.
Переглядів: 388 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »