Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:47

Головна » 2017 » Травень » 25 » Ювілейний концерт «Сузір’я зразкових»
Ювілейний концерт «Сузір’я зразкових»

Хореографічні колективи управління освіти міської ради, які мають почесні звання, 23 травня дали V звітний концерт творчого об’єднання «Сузір’я зразкових». Вщент заповнена глядацька зала Кіровоградської обласної філармонії зустрічала виступ кожного колективу щирими бурхливими оплесками. Адже в трьох блоках концерту (дитяча, народна, сучасна хореографія) виступали лауреати і переможці багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, кращі з кращих – гордість міста.

Роль ведучої урочистої церемонії була довірена неперевершеній в цьому амплуа Н. В. Мілентій. З гордістю і радістю Наталія Володимирівна запрошувала на сцену своїх вихованців – ЗХА «Алегро», який гідно представляв школу, місто, своїх педагогів-хореографів Ю. В. Мілентія і В. М. Захаревич на різних мистецьких форумах. Впродовж року (з травня 2016 р. до травня 2017 р.) ансамбль під керівництвом Ю. В. Мілентія ставав переможцем Х благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», м. Київ; Відкритого фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Яскрава країна», Одещина; ІІI Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу національних культур та народної творчості «Яскрава країна Закарпаття-2016», м. Ужгород; Міжнародного фестивалю-конкурсу «Славянски венец», м. Ужгород; І Всеукраїнського конкурсу юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій», м. Умань.

Звітному концерту передували успішно здані кваліфікаційні іспити з хореографічних дисциплін для випускників ансамблю - вихованців вищого рівня навчання. Чотири солістки-«алегрівки», які 11 років зростали разом з колективом, продовжували його традиції та примножували славу, отримали від начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко свідоцтва про позашкільну освіту. Педагоги, батьки, колеги по сцені тепло вітали Тетяну Бесараб, Христину Кім, Надію Кобець, Юлію Мельник, бажали їм щасливої долі та здійснення планів на майбутнє.

Нових успіхів, перемог, реалізації творчих задумів, наснаги та оптимізму побажав дітям та педагогам народний артист України А. Є. Коротков. Секретар міської ради Андрій Табалов вручив ансамблям цінні подарунки – надзвичайно необхідні у навчальному процесі електронні накопичувачі та від імені міської ради зобов’язався забезпечить належне фінансування позашкільної освіти у Кропивницькому. Заступник міського голови Наталія Дзюба передала керівникам хореографічних колективів сертифікат на виготовлення інформаційного буклету про спільну творчу діяльність об’єднання «Сузір’я зразкових». Директори шкіл, в яких працюють зразкові ансамблі, отримали від міської влади Подяки за розвиток позашкільної освіти в обласному центрі.
    Вітаємо з завершенням навчального року НХА «Світанок» (художній керівник Максим Печененко, балетмейстер Світлана Печененко), ЗХА «Алегро» (художні керівники Наталія та Юрій Мілентій), «АнютА» (художній керівник Анна Ніжнікова, балетмейстер Тетяна Вдовиченко), «Вікторія» (художній керівник Вікторія Кохно, балетмейстер Вероніка Гладун), «Дебют» (художні керівники Наталія та Сергій Лефтори), «Надія» (художній керівник Тетяна Мутнова, балетмейстер Андрій Герасименко), дякуємо за радість, яку вони дарують глядачам своєю творчістю.

Переглядів: 310 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »