Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 01:47

Головна » 2015 » Вересень » 30 » «Я – України син і щиро гордий цим!»
«Я – України син і щиро гордий цим!»

29 вересня біля приміщення обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Бойченка відбувся VІІ фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій «Я – України син і щиро гордий цим!». Він був проведений у форматі масштабної вуличної акції з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Учасниками заходу були шестикласники школи-інтернату з вихователем Н. Т. Кобець.

Програма святкування передбачала різнопланові масові заходи патріотичного, мистецького і спортивного спрямування: виставки книжок і фотопроектів під загальною назвою «Наша мудрість і краса»; майстер-класи з енкаустики, флористики, плетіння тощо у рамках майстерні «Ми - творчі та креативні!»; виступи танцювальних, музичних, театральних колективів за програмою мистецького подіуму «Пишаймося талантами Кіровоградщини!»; показові виступи спортсменів тощо.

Наші учні з цікавістю оглянули виставки та із задоволенням взяли участь у майстер-класі з патріотичного арт-розпису, у «Майстерні Сонячного зайчика» та майстерні «Мотузяне диво», були моделями для майстрів зачіски і манікюру, захоплювалися колекцією одягу в українському стилі «Я - українка», представленою модельним агентством «Ольга», дизайнер Сергій Овечко.

Шестикласники не тільки розширили свій світогляд та отримали естетичну насолоду, а й за активну участь у конкурсах і вікторинах були винагороджені призами.

Участь у фестивалі сприяла естетичному вихованню молоді, формуванню патріотизму і національного світогляду, вміння цінувати життя у всіх його проявах, культури безпеки і про здорового способу життя, учням було продемонстровано безмежний світ захоплень, аби спрямувати їх на безпечне та цікаве дозвілля.

У рамках фестивалю фахівці МНС продемонстрували зразки сучасних вибухових пристроїв, що можуть бути приховані у побутових предметах, розповіли про застарілі боєприпаси, що виявляють на території області, нагадали правила пожежної безпеки та поводження у надзвичайних ситуаціях.

Дякуємо організаторам за чудовий захід, який діти не хотіли полишати, привітність і гостинність, бажаємо творчих успіхів.

Переглядів: 482 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »